دانشجویان شریف در مسابقات ریاضی دانشجویی برتر شدند به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  دانشجویان شریف در مسابقات ریاضی دانشجویی برتر شدند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، چهل و پنجمین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی کشور در روزهای ۲۷ تا ۳۰ تیرماه ۱۴۰۲ در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه […]

دانشجویان شریف در مسابقات ریاضی دانشجویی برتر شدند

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  دانشجویان شریف در مسابقات ریاضی دانشجویی برتر شدند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، چهل و پنجمین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی کشور در روزهای ۲۷ تا ۳۰ تیرماه ۱۴۰۲ در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار شد.
در این دوره از مسابقات تیم دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف با سرپرستی دکتر محمد غلامزاده محمودی، موفق شد رتبه اول را به خود اختصاص دهد. علاوه بر این پنج عضو تیم دانشگاه شریف رتبه‌های اول تا پنجم مسابقات را از آن خود کردند.
امیرمحمد قوی، علی میرزایی اناری، جواد فرخ‌نژاد و محمد شاه‌وردی کندری موفق شدند با کسب مدال طلا رتبه اول تا چهارم این مسابقات را به خود اختصاص دهند. همچنین نیما عمویی مبارکی با کسب مدال نقره رتبه پنجم چهل و پنجمین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی ایران را از آن خود کرد.
گفتنی است در مسابقات امسال پس از دانشگاه صنعتی شریف دانشگاه‌های تهران، صنعتی امیرکبیر، خوارزمی و فردوسی مشهد رتبه‌های دوم تا پنجم را به خود اختصاص دادند. امیدوارم براتون خبر   دانشجویان شریف در مسابقات ریاضی دانشجویی برتر شدند براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-24 13:32:22