دانشجویان باید میهن پرستانه مشکلات کشور را حل کنند به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  دانشجویان باید میهن پرستانه مشکلات کشور را حل کنند  به گزارشهاریکا خبر، روح الله دهقانی فیروز آبادی امروز در بزرگداشت شهید احمدی روشن که در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد خطاب به دانشجویان با تاکید بر اینکه باید […]

دانشجویان باید میهن پرستانه مشکلات کشور را حل کنند

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  دانشجویان باید میهن پرستانه مشکلات کشور را حل کنند  به گزارشهاریکا خبر، روح الله دهقانی فیروز آبادی امروز در بزرگداشت شهید احمدی روشن که در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد خطاب به دانشجویان با تاکید بر اینکه باید دانشجویان مسائل کشور را شناسایی کنند و در راستای حل آنها گام بردارند، افزود: باید شما دانشجویان تغییر رویه دهید و از روحیه طلبکاری به روحیه بدهکاری روی بیاورید و به کشور خدمت کنید.
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری تاکید کرد: باید دانشجویان تمام چالش‌ها و مسائل کشور را حل کنند. این کشور پر از مسئله و بحران است که باید حل شود؛ باید بار همه سختی‌ها و مشکلات کشور را به دوش کشید تا این گونه بتوانیم ادای دین کنیم.
وی گفت: هر یک از ما باید به جای مهین دوست، میهن پرست باشیم. زیرا میهن پرست به این معناست که کشورمان را با تمام سختی‌ها، مشکلات و بالا و پایین‌ها دوست داشته باشیم.
به گفته دهقانی فیروزآبادی، همه دانشجویان کشور را دعوت می‌کنم که با انگیزه مهین پرستی در راستای حل مسائل مشکلات گام بردارند.
وی در خصوص شهید احمدی روشن گفت: ایشان می‌توانست مثل خیلی از دانشجوها درس بخواند اما با وجود تمام استعدادهایی که داشت به این نتیجه رسید که در زمینه فناوری هسته‌ای کار کند.
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری اظهار داشت: احمدی روشن به حل مسئله روی آورد و خطر جانی این مسئله را به جان خرید.
به گزارش هاریکا، ضمن گرامیداشت شهید احمدی روشن، رویداد مسئله محور (شروع) با هدف ایجاد زمینه و شرایط مناسب برای آشنایی دانشجویان با مسائل فناورانه صنایع در قالب انجام پروژه‌های علمی واقعی برگزار شد.
این رویداد از سرمایه انسانی و استعدادهای علمی کشور حمایت کرده و بستر تبدیل خلاقیت و دستاوردهای علمی آنها را به محصولات قابل ارائه به بازار فراهم خواهد کرد. امیدوارم براتون خبر   دانشجویان باید میهن پرستانه مشکلات کشور را حل کنند براتون مفید بوده باشه

 
2023-01-02 12:11:02