خواهر و برادر چوپان از فردا به سینما می‌آیند/ قصه «میان صخره‌ها» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری خواهر و برادر چوپان از فردا به سینما می‌آیند/ قصه «میان صخره‌ها»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «میان صخره‌ها» به نویسندگی و کارگردانی مختار عبداللهی و تهیه‌کنندگی […]

خواهر و برادر چوپان از فردا به سینما می‌آیند/ قصه «میان صخره‌ها»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری خواهر و برادر چوپان از فردا به سینما می‌آیند/ قصه «میان صخره‌ها»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «میان صخره‌ها» به نویسندگی و کارگردانی مختار عبداللهی و تهیه‌کنندگی محمد احمدی، از چهارشنبه ۱۸ مردادماه، در سینماهای سراسر کشور اکران خواهد شد.
«میان صخره‎ها» فیلمی است که مخاطب شهری سینما را با قصه‌های بکر از آدم‌ها و طبیعت غرب کشور آشنا می‌کند. این فیلم داستان ابراهیم و ایلما خواهر و برادری چوپانی است که در نبود پدر و مادر خود، گوسفندان را برای چرا به دشت می‌برند اما یک کنجکاوی کوچک، سرنوشت آن‌ها را تا دم مرگ پیش می‌برد.
تیزر فیلم سینمایی «میان صخره‌ها» توسط گروه دلریوم ساخته شده، این فیلم در فضای باز و طبیعت زیبای استان چهارمحال و بختیاری فیلمبرداری شده و سادگی و لطافت آن به انتقال حس معصومانه کودکانه داستان کمک کرده است.
این اثر در چندین جشنواره معتبر بین‌المللی حاضر بوده و در آخرین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان و هجدهمین جشنواره بین‌المللی درون خانوادگی (Within the family) روسیه توانست موفق به کسب جوایزی شده است. امیدوارم براتون خبر   خواهر و برادر چوپان از فردا به سینما می‌آیند/ قصه «میان صخره‌ها» براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-08 17:56:32