خدمت به ساحت امام رضا (ع) نقطه عطف و افتخار بزرگی است به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری خدمت به ساحت امام رضا (ع) نقطه عطف و افتخار بزرگی است  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی شبکه رادیویی قرآن بهروز شعیبی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در برنامه […]

خدمت به ساحت امام رضا (ع) نقطه عطف و افتخار بزرگی است

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری خدمت به ساحت امام رضا (ع) نقطه عطف و افتخار بزرگی است  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی شبکه رادیویی قرآن بهروز شعیبی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در برنامه والعصر رادیو قرآن در خصوص بدون قرار قبلی که یکی از ساخته‌هایش می‌باشد، گفت: اگر بخواهم فارغ از کار آخر خود یکی از آثارم را انتخاب نمایم، باید بگویم دلبستگی زیادی به فیلم بدون قرار قبلی پیدا نمودم. چون این فیلم نزدیک به شش روز است که در حال اکران است و مورد اقبال مردم در استان‌های مختلف کشور قرار گرفته است.
وی در ادامه افزود: خوشبختانه در مملکتی زندگی می‌کنیم که اولویت زندگی مردم مسائل معنوی و اعتقادیشان است. فیلم قرار قبلی نیز پس از اکران ارتباطی دلی و عاطفی بین فیلم و مخاطب برقرار می‌کند.
شعیبی با بیان اینکه قصه اصلی این فیلم روایتگر داستان زندگی زنی ایرانی و پزشکی است که پس از سال‌ها به ایران بازگشته و به مشهد مقدس می‌رود، تصریح کرد: یکی از خاطرات این زن خاطراتی از حرم مطهر امام رضا (ع) در مشهد مقدس است.
شعیبی در ادامه عنوان کرد: ارتباط عاطفی که به واسطه ساخت این فیلم برایم در زندگی شخصی پیش آمد بسیار ارزشمند است و نقطه عطفی در کارنامه کاریم محسوب می‌شود. عمل به سیره امام رضا (ع) خود خادمی این امام بزرگوار است. بنابراین لباس خادمی و مدالی که به واسطه ساخت این فیلم نیز توسط تولیت آستان قدس رضوی به بنده تعلق گرفت، برایم افتخار بزرگی است که انشاالله بتوان به واسطه آن هم به امام رضا (ع) و هم به زائران این امام بزرگوار خدمت نمایم.
گفتنی است؛ «بدون قرار قبلی» اثری از بهروز شعیبی است که فیلمنامه آن با نگاهی به یکی از داستان‌های مصطفی مستور نوشته شده است. فیلمی که پس از نمایش در خانه جشنواره (برج میلاد) توانست نظر اهالی رسانه و منتقدان سینما را به خود جلب کند. فیلمی‌با بازی پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی و صابر ابر که روایتگر حس وطن دوستی و هویت ملی و دینی ایرانیان است. امیدوارم براتون خبر   خدمت به ساحت امام رضا (ع) نقطه عطف و افتخار بزرگی است براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-21 10:09:23