خدا به داد سینما و مخاطبانش برسد/ مهمترین مشکل‌مان قیمت بلیت است به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری خدا به داد سینما و مخاطبانش برسد/ مهمترین مشکل‌مان قیمت بلیت است  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، اکران مردمی فیلم «بدون قرار قبلی» شب گذشته ۶ تیرماه با حضور […]

خدا به داد سینما و مخاطبانش برسد/ مهمترین مشکل‌مان قیمت بلیت است

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری خدا به داد سینما و مخاطبانش برسد/ مهمترین مشکل‌مان قیمت بلیت است  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، اکران مردمی فیلم «بدون قرار قبلی» شب گذشته ۶ تیرماه با حضور سام درخشانی، گلاره عباسی، امیرمهدی ژوله، محمود بابایی و بهروز شعیبی در پردیس سینمایی آزادی برگزار شد.
در ابتدای برنامه بهروز شعیبی ضمن ابراز خوشحالی از استقبال و حضور گسترده مردم در سالن سینما، از سجاد نوروزی مدیر سینما آزادی به عنوان سینمای سرگروه فیلم «بدون قرار قبلی» قدردانی کرد.
این کارگردان در ادامه بیان کرد: ما از همان ابتدای اکران مهمترین مشکل‌مان را که بالا بودن بها بلیت سینماهاست، عنوان کردیم با این حال از تمام سینماداران و کسانی که در عرصه سینما زحمت می کشند، قدردانی می‌کنم چرا که این عزیزان در این ۲ سالی که سینماها درگیر پیک کرونا و تعطیلی بود بسیار سختی کشیده و سالن‌های سینما را حفظ کرده‌اند.
کارگردان «بدون قرار قبلی» تاکید کرد: سینما رفتن حق معمول همه ماست و باید این تفریح را در زندگی‌هایمان داشته باشیم. خوشبختانه از هفته گذشته در راستای رفاه حال مردم و مخاطبان سینما، حوزه هنری و موسسه تصویر شهر روزهایی از هفته در سینماهای زیرمجموعه شان، بلیت را به صورت نیم بها و با درصد کم ارائه می‌دهند که در قدم اول بسیار امیدوار کننده است تا بتوانیم سینما و این تفریح را که بخشی از زندگی‌مان است، حفظ کنیم.
گلاره عباسی به عنوان مهمان برنامه خطاب به مردمی که در سالن سینما حضور داشتند، گفت: بسیار خوشحالم که توانسته‌ایم بار دیگر در سالن سینما دور هم جمع شویم و در کنار هم فیلم آقای شعیبی را ببینیم. امیدوارم که امسال سال اتفاقات خوب برای سالن‌های سینما باشد و همگی بتوانیم پرشور فیلم‌ها را تماشا کنیم.
سام در خشانی در ادامه اظهار کرد: فیلم «بدون قرار قبلی» فیلم شریفی است و از همه شما عزیزان تقاضا دارم که بعد از تماشای این فیلم، در فضای مجازی راجع به آن بحث کنید و تماشای آن را به دوستان و آشنایان خود توصیه کنید.
امیرمهدی ژوله نیز در پایان در سخنانی کوتاه گفت: از حضورم در کنار دوستانم و شما مخاطبان «بدون قرار قبلی» خیلی خوشحالم. خدا به داد ما و سینماها و مخاطبانش برسد چون این وضع، وضع مناسبی برای سینما نیست.
فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی محمود بابایی، محصول بنیاد سینمایی فارابی با مشارکت موسسه تصویر شهر است که توسط پخش این موسسه اکران شده است. امیدوارم براتون خبر   خدا به داد سینما و مخاطبانش برسد/ مهمترین مشکل‌مان قیمت بلیت است براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-28 18:10:40