خانه سینما و انجمن بازیگران درگذشت فخری خوروش را تسلیت گفتند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری خانه سینما و انجمن بازیگران درگذشت فخری خوروش را تسلیت گفتند  به گزارش خبرگزاری هاریکا، در پی درگذشت فخری خوروش بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون، خانه سینما و انجمن بازیگران سینمای ایران پیام‌های تسلیتی صادر […]

خانه سینما و انجمن بازیگران درگذشت فخری خوروش را تسلیت گفتند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری خانه سینما و انجمن بازیگران درگذشت فخری خوروش را تسلیت گفتند  به گزارش خبرگزاری هاریکا، در پی درگذشت فخری خوروش بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون، خانه سینما و انجمن بازیگران سینمای ایران پیام‌های تسلیتی صادر کردند.
در پیام تسلیت خانه سینما آمده است:
«خانم فخری خوروش از بازیگران ارزنده و یکی از یادگاران دوران طلایی و خاطره‌انگیز سینما و تئاتر به دیار باقی شتافت.
او از پیشگامان بازیگری زنان ایرانی به شمار می‌آید و نقش آفرینی‌های به‌یاد ماندنی او در سینما، تئاتر و تلویزیون هرگز از خاطر مردم و علاقه‌مندان به هنر پاک نخواهد شد.
خانه سینما درگذشت این بازیگر قدیمی را به خانواده سینما و مردم هنردوست ایران تسلیت می‌گوید.»
انجمن بازیگران سینمای ایران هم در پیام تسلیت خود آورده است:
«بازگشت همه به سوی اوست
متاسفانه و در نهایت تالم و تاثر یکی دیگر از همکاران پیشکسوت و ارزشمند را از دست دادیم، بانو فخری خورش بازیگر توانا و باسابقه سینما و تئاتر کشورمان از میان ما رخت بربست و به جاودانگی پیوست.
شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران، در گذشت این هنرمند گرامی را از صمیم قلب به خانواده محترم ایشان و همکاران عزیز تسلیت عرض می‌نماید.»
فخری خوروش روز شنبه ۲۰ خرداد ماه ساعت ۸:۳۰ صبح به وقت لس‌آنجلس در سن ۹۴ سالگی دار فانی را وداع گفت. امیدوارم براتون خبر   خانه سینما و انجمن بازیگران درگذشت فخری خوروش را تسلیت گفتند براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-11 17:55:24