حضور نهاد ملی سینمایی ایران در بازار فیلم شانگهای به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری حضور نهاد ملی سینمایی ایران در بازار فیلم شانگهای  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، خه ون چوئن دبیر فستیوال شانگهای در نخستین روز از برگزاری بازار فیلم این جشنواره، بعد […]

حضور نهاد ملی سینمایی ایران در بازار فیلم شانگهای

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری حضور نهاد ملی سینمایی ایران در بازار فیلم شانگهای  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، خه ون چوئن دبیر فستیوال شانگهای در نخستین روز از برگزاری بازار فیلم این جشنواره، بعد از بازدید از غرفه نهاد ملی سینمای ایران، با رائد فریدزاده معاون امور بین‌الملل بنیاد سینمایی فارابی و علیرضا اسماعیلی مدیرکل حوزه ریاست سازمان سینمایی به گفتگو نشست.
گفتگوی این دو موضوعات متعددی در حوزه فیلم و سینما را در بر می‌گرفت که گسترش همکاری‌های جشنواره‌ای بین چین و ایران، حضور فعال‌تر ایران در پروژه «یک راه یک کمربند»، استقبال از پیشنهاد ایران در زمینه تأسیس اتحادیه سینمایی کشورهای عضو گروه شانگهای و همچنین اظهار امیدواری درباره اینکه فستیوال شانگهای بستر مناسب‌تری برای عرضه آثار سینمایی و صنعت تصویر ایران باشد را می‌توان از مهم‌ترین موضوعات مطرح شده از جانب طرفین عنوان کرد.
فستیوال شانگهای و بازار فیلم یکی از مهم‌ترین جشنواره‌های آسیایی و بین المللی به شمار می‌آید که همه ساله نهادهای معتبر سینمایی و کمپانی‌های عرضه‌کننده فیلم و فعال در عرصه تولید را در کنار هم جمع می‌کند.
همچنین معاون بین‌الملل بنیاد سینمایی فارابی و مدیرکل حوزه ریاست سازمان سینمایی با شرکت‌های فعال در این بازار بین‌المللی دیدار و گفتگو داشتند. امیدوارم براتون خبر   حضور نهاد ملی سینمایی ایران در بازار فیلم شانگهای براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-12 01:55:32