حضور مرکز گسترش در بازار فیلم ورد کانتنت مسکو به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری حضور مرکز گسترش در بازار فیلم ورد کانتنت مسکو  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، دوشنبه ۸ خرداد بازار فیلم وردکانتنت در اینفواسپیس مسکو آغاز به کار […]

حضور مرکز گسترش در بازار فیلم ورد کانتنت مسکو

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری حضور مرکز گسترش در بازار فیلم ورد کانتنت مسکو  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، دوشنبه ۸ خرداد بازار فیلم وردکانتنت در اینفواسپیس مسکو آغاز به کار کرد. مرکز گسترش، بنیاد سینمایی فارابی، سازمان سینمایی سوره (حوزه هنری) از ایران در این بازار حضور دارند. بازار فیلم وردکانتنت محلی برای تمرکز خریداران، فروشندگان و فعالان صنعت سینما، در عرصه توزیع و پخش فیلم است.
علاوه بر ایران و روسیه، کشورهای استقلال یافته، هند، بلاروس، ترکیه، چین و کره جنوبی در این بازار حضور دارند. پاویون ایران هم در بازار ورد کانتنت برپا شده، بازار فیلم کانتنت مسکو از سال ۲۰۰۸ آغاز به کار کرده است.
علاوه بر موسسات دولتی، پخش‌کنندگان و فعالان حوزه توزیع و پخش فیلم ایرانی از شرکت‌های خصوصی هم در حوزه سینما، مستند و انیمیشن در این بازار حضور دارند. در این بازار، حضور شرکت‌های تولید و توزیع سریال به ویژه از ترکیه و کره جنوبی قابل توجه است.
بازار فیلم وردکانتنت چهارشنبه ۱۰ خرداد به کار خود پایان می‌دهد. امیدوارم براتون خبر   حضور مرکز گسترش در بازار فیلم ورد کانتنت مسکو براتون مفید بوده باشه

 
2023-05-31 23:07:05