حسن همتی از بازیگران تئاتر و سینما دار فانی را وداع گفت به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری حسن همتی از بازیگران تئاتر و سینما دار فانی را وداع گفت  به گزارش خبرنگار هاریکا، حسن همتی از بازیگران جوان و فعال عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون شامگاه روز چهارشنبه هفدهم آبان بر […]

حسن همتی از بازیگران تئاتر و سینما دار فانی را وداع گفت

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری حسن همتی از بازیگران تئاتر و سینما دار فانی را وداع گفت  به گزارش خبرنگار هاریکا، حسن همتی از بازیگران جوان و فعال عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون شامگاه روز چهارشنبه هفدهم آبان بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع کرد.
حسن همتی فعالیت در عرصه بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و مدتی نیز به عنوان مدیر صحنه در کارهای کودک فعالیت داشت، وی علاوه بر بازیگری در زمینه موسیقی نیز فعال بود.
مرحوم همتی در آثاری همچون نمایش‌های «نامیرا»، «زیر باران از تو می‌خوانم»، «رؤیای شب تابستان»، «خسیس»، فیلم «خانه مادری» و مجموعه نمایش خانگی «یاغی» (اختصاصی فیلیمو) نقش‌آفرینی داشته است.
این هنرمند کارگردانی نمایش‌های «لباسی برای مهمانی»، «زاغ»، «ریما و شین» را در کارنامه هنری خود دارد.
خبرگزاری هاریکا درگذشت زنده‌یاد حسن همتی را به خانواده این هنرمند و جامعه هنری تسلیت می‌گوید. امیدوارم براتون خبر   حسن همتی از بازیگران تئاتر و سینما دار فانی را وداع گفت براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-26 10:06:14