«جنگ جهانی سوم» نقد می‌شود/ تصویر انسان آسیب‌دیده در سینمای ایران به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «جنگ جهانی سوم» نقد می‌شود/ تصویر انسان آسیب‌دیده در سینمای ایران  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری و میزبانی امیررضا مافی که به […]

«جنگ جهانی سوم» نقد می‌شود/ تصویر انسان آسیب‌دیده در سینمای ایران

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «جنگ جهانی سوم» نقد می‌شود/ تصویر انسان آسیب‌دیده در سینمای ایران  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری و میزبانی امیررضا مافی که به بیستمین قسمت خود رسیده است، امشب ۵ خرداد ماه در میز گفتگوی ویژه به سراغ رضا پورحسین رفته تا با وی درباره «تصویر انسان آسیب‌دیده در سینما» گفتگو کند.
همچنین فیلم سینمایی «جنگ جهانی سوم» ساخته هومن سیدی سوژه این هفته «میز نقد سینمای ایران» است که محمد صابری و مصطفی ساجدی درباره آن صحبت می‌کنند.
آرش خوشخو و محمدرضا مقدسیان نیز در «میز نقد سینمای جهان» به فیلم سینمایی «نهنگ» به کارگردانی دارن آرنوفسکی که با اقتباس از نمایشنامه‌ای به همین نام اثر ساموئل دی. هانتر ساخته شده است، می‌پردازند.
فصل چهارم برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری، میزبانی امیررضا مافی و به همت سازمان سینمایی سوره، هرهفته جمعه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن می‌رود. امیدوارم براتون خبر   «جنگ جهانی سوم» نقد می‌شود/ تصویر انسان آسیب‌دیده در سینمای ایران براتون مفید بوده باشه

 
2023-05-29 23:08:37