جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ با «گاو» افتتاح می‌شود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ با «گاو» افتتاح می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره، نسخه ترمیم‌شده و باکیفیت فیلم «گاو» به کارگردانی داریوش هاریکاجویی در روز اول هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ایرانی در […]

جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ با «گاو» افتتاح می‌شود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ با «گاو» افتتاح می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره، نسخه ترمیم‌شده و باکیفیت فیلم «گاو» به کارگردانی داریوش هاریکاجویی در روز اول هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ایرانی در زوریخ سوییس به نمایش درمی‌آید.
در این دوره از جشنواره قرار است نسخه ترمیم‌شده و باکیفیت فیلم «گاو» ساعت ۱۸ و ۳۰ به وقت محلی شب ۲۶ می مصادف با ۵ خرداد در زوریخ سوییس روی پرده سینما برود.
فیلم «گاو» با بازی عزت‌الله انتظامی، علی نصیریان، جمشید مشایخی، جعفر والی، پرویز فنی‌زاده، محمود دولت‌آبادی و… سال ۱۹۷۱ جایزه فیپرشی جشنواره فیلم ونیز را به دست آورد.
هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ایرانی در زوریخ سوییس به دبیری یدالله داج روز ۲۶ می تا اول ژوئن ۲۰۲۲ (۵ تا ۱۱ خرداد ۱۴۰۱) برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ با «گاو» افتتاح می‌شود براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-21 14:09:43