جشنواره «راه سیمرغ» برگزار می‌شود/ رویدادی برای هنرجویان سینمایی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری جشنواره «راه سیمرغ» برگزار می‌شود/ رویدادی برای هنرجویان سینمایی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، دومین جشنواره سراسری هنرجویان آموزشگاه‌های آزاد سینمایی با عنوان «راه سیمرغ» توسط معاونت توسعه فناوری و مطالعات […]

جشنواره «راه سیمرغ» برگزار می‌شود/ رویدادی برای هنرجویان سینمایی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری جشنواره «راه سیمرغ» برگزار می‌شود/ رویدادی برای هنرجویان سینمایی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، دومین جشنواره سراسری هنرجویان آموزشگاه‌های آزاد سینمایی با عنوان «راه سیمرغ» توسط معاونت توسعه فناوری و مطالعات سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، از ۲۸ آبان تا سوم آذر سال جاری در کشور برگزار می‌شود.
معاونت توسعه فناوری و مطالعات سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در راستای انعکاس فعالیت آموزشگاه‌های آزاد سینمایی کشور در جهت تربیت نیروی انسانی خلاق، کارآمد و متعهد در عرصه سینما، شناسایی ظرفیت‌ها، ارزیابی آثار و توانایی‌های هنرجویان و فارغ‌التحصیلان آموزشگاه‌ها و همچنین تشویق و ترغیب ایشان در جهت تولید آثار فاخر، دومین دوره جشنواره رقابتی توانمندی‌ها و تولیدات هنرجویان آموزشگاه‌های آزاد سینمایی کشور را برگزار می‌کند.
امیدآفرینی و ترویج نشاط اجتماعی، تقویت هویت ایرانی- اسلامی جوانان، آداب اجتماعی و اخلاق مداری، تکریم ایثارگران و قهرمانان ملی، تقویت بنیان‌های خانواده، زندگی معاصر و چالش‌های نسل جوان، مشارکت اجتماعی و مسئولیت پذیری جوانان در جامعه از جمله از اهداف این رویداد فرهنگی سینمایی تعریف شده است.
دومین جشنواره سراسری هنرجویان آموزشگاه‌های آزاد سینمایی به صورت رقابتی طراحی شده است و آثار ارسالی از سوی هنرجویان در چهار شاخه فیلم کوتاه، بازیگری، فیلمنامه نویسی و عکاسی پس از بررسی و رأی گروه‌های تخصصی هیات انتخاب به مرحله مسابقه راه‌یافته و از میان آثار منتخب، آثار برگزیده مشخص و توسط هیات داوران معرفی می‌شوند.
فراخوان این جشنواره طی روزهای آتی منتشر خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   جشنواره «راه سیمرغ» برگزار می‌شود/ رویدادی برای هنرجویان سینمایی براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-13 15:06:57