ثبت نام در جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی آغاز شد به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  ثبت نام در جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی آغاز شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از وزارت بهداشت، دکتر مجید رمضانی دبیر هیات اجرایی بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم […]

ثبت نام در جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی آغاز شد

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  ثبت نام در جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی آغاز شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از وزارت بهداشت، دکتر مجید رمضانی دبیر هیات اجرایی بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی ضمن اعلام این خبر گفت: مطابق دوره‌های گذشته این دوره شامل دو بخش افراد حقیقی و نهادهای حقوقی حوزه علوم پزشکی است.
وی افزود: برگزیدگان دسته اول، از بین فناوران، مخترعان، صاحبان محصول فناوری، محققین، محققین جوان، محققین دانشجو و صاحبان پژوهش‌های برتر و برگزیدگان حقوقی از میان موسسات مرتبط با پژوهش و فناوری شامل دانشگاه‌های علوم پزشکی، مراکز رشد فناوری، مراکز تحقیقاتی، نشریات علوم پزشکی، کمیته های تحقیقات دانشجویی، واحدهای فناور و همچنین مؤسسات غیردولتی حامی پژوهش و فناوری معرفی خواهند شد.
رمضانی گفت: نظر به تأکید مقام معظم رهبری به مهار تورم و رشد تولید و اهمیت انجام پژوهش‌ها در راستای حل مسائل اساسی نظام سلامت کشور در این دوره، دبیرخانه جشنواره اقدام به تشویق و حمایت از مهمترین طرح‌های موفق اثرگذار در رفع بحران‌ها و معضلات خاص اخیر نظام سلامت اعم از مشکلاتی بهداشتی، درمان و آموزش کشور کرده است و با این هدف کمیته تخصصی بهره‌وری و ارتقاء سلامت تشکیل شده است.
دبیر هیات اجرایی بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی افزود: پژوهشگران می توانند در پنج کمیته فناوری سلامت، کمیته علوم بالینی و سلامت، کمیته علوم پایه پزشکی، کمیته بهره وری و ارتقاء سلامت و کمیته دانشجویی در فراخوان جشنواره شرکت کنند.
وی یادآور شد: شرط ثبت نام در گروه محققین، دارا بودن شاخص H ۲۰ و بالاتر و برای گروه محققین جوان H ۱۵ و بالاتر و حداکثر سن ۳۵ سال است و مبنای ارزیابی برحسب امتیازات کسب شده در کارنامه پژوهشی افراد است. در کمیته‌های فناوری سلامت، بهره‌وری و ارتقاء سلامت، دانشجویی و گروه پژوهش برتر محدودیت H index وجود ندارد.
دبیر هیات اجرایی جشنواره رازی با اشاره به گروه پژوهش برتر گفت: متقاضی این گروه می‌تواند به‌طور مستقل با یک مقاله اصیل پژوهشی پراستناد مربوط به سه سال گذشته، با شرایط اعلام شده در فراخوان در یکی از دو کمیته علوم بالینی و سلامت یا کمیته علوم پایه پزشکی شرکت کنند، بنابراین برای یک تحقیق خوب و ارزشمند در جشنواره جایگاه تعریف شده وجود خواهد داشت.
رمضانی گفت: ثبت نام داوطلبین در بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی از امروز دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ آغاز شده است و فرصت ثبت نام تا پایان وقت اداری ۶ هاریکاماه ۱۴۰۲ به مدت یک ماه ادامه خواهد یافت. فرایند ثبت نام با عضویت در سامانه جشنواره رازی و ارسال آثار به‌صورت الکترونیکی از آدرس https://research.behdasht.gov.ir/razi1402 انجام می‌شود.
بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی دو بهمن ماه سال جاری در محل سالن اجلاس سران کشور برگزار خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   ثبت نام در جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی آغاز شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-28 17:32:30