ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ و هنر آغاز شد/ انتشار جدول خدمات به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ و هنر آغاز شد/ انتشار جدول خدمات  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، در راستای سیاست های حمایتی […]

ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ و هنر آغاز شد/ انتشار جدول خدمات

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ و هنر آغاز شد/ انتشار جدول خدمات  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، در راستای سیاست های حمایتی و استمرار پوشش خدمات بیمه درمان تکمیلی و براساس قرارداد منعقد شده با شرکت بیمه گذار، صندوق اعتباری هنر خدمات بیمه تکمیلی خود را از تاریخ اول هاریکا ماه ۱۴۰۲ تا ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۳ ارائه می دهد.
ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان، روزنامه نگاران و فعالان قرآن و عترت، به مدت ۱۰ روز از تاریخ ۱۸ تا ۲۸ شهریور از طریق پیام رسان اختصاصی صندوق هنر به نشانی app.honarcredit.ir و یا سامانه صندوق هنر Profile.honarcredit.ir انجام می شود.
در اطلاعیه تکمیلی صندوق اعتباری هنر آمده است:
خدمات بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر در قالب سه طرح امید، آرامش و رفاه ارائه می شود.
پس از رایزنی های متعدد و توفیق در دستیابی به حداکثر کاهش میزان رشد تعرفه های اعلام شده توسط بیمه گر، تلاش شده است حداکثر خدمات با حداقل تعرفه حق بیمه در ارائه خدمات بیمه تکمیلی برای اعضا منظور شود.
در طرح امید، هر عضو از مبلغ سالانه یک میلیون و ۳۲۰ هزارتومان، ۳۸۲ هزار و ۸۰۰ تومان پرداخت می کند و ۷۱ درصد حق بیمه یعنی ۹۳۷ هزار و ۲۰۰ تومان توسط صندوق پرداخت می‌شود.
در طرح آرامش، هر عضو از مبلغ سالانه ۳ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان، یک میلیون و ۲۷۶ هزار و ۸۰۰ تومان پرداخت می‌کند و ۶۲ درصد آن یعنی ۲ میلیون و ۸۳ هزار و ۲۰۰ تومان توسط صندوق پرداخت می‌شود.
در طرح رفاه نیز از مبلغ سالیانه ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، صندوق، ۴۵ درصد آن را به مبلغ ۲ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان متقبل و هر عضو ۲ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان پرداخت می کند.
ثبت نام بیمه تکمیلی صندوق برای اعضا و خانواده تحت سرپرستی آنان آزاد است و هر عضو می‌تواند با طی مراحل ثبت نام خود در یکی از طرح های بیمه تکمیلی صندوق، همسر و فرزندان خود و والدین تحت پوشش بیمه پایه خود را در همان طرح ثبت نام کند.
همچنین سرپرستان خانوار (بیمه شده اصلی) با پرداخت مبلغ ۱۳۲ هزار و ۷۰۰ تومان از مزایای بیمه عمر و حوادث به مبلغ ۵۰ میلیون تومان برخوردار می شوند که این مبلغ به حق بیمه سالانه بیمه شده اصلی اضافه می شود.
ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق اعتباری هنر و دارا بودن بیمه پایه است.
برای مشاهده جدول های تعهدات، شرح خدمات و سقف هزینه پرداختی اینجا را کلیک کنید. امیدوارم براتون خبر   ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ و هنر آغاز شد/ انتشار جدول خدمات براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-09 13:56:37