تیزر رسمی «عطرآلود» هادی مقدم‌دوست منتشر شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تیزر رسمی «عطرآلود» هادی مقدم‌دوست منتشر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، تیزر رسمی فیلم سینمایی «عطرآلود» به کارگردانی هادی مقدم‌دوست و تهیه‌کنندگی یوسف منصوری، همزمان با اکران این فیلم در سینمای رسانه چهل […]

تیزر رسمی «عطرآلود» هادی مقدم‌دوست منتشر شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تیزر رسمی «عطرآلود» هادی مقدم‌دوست منتشر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، تیزر رسمی فیلم سینمایی «عطرآلود» به کارگردانی هادی مقدم‌دوست و تهیه‌کنندگی یوسف منصوری، همزمان با اکران این فیلم در سینمای رسانه چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر (پردیس ملت) امروز جمعه ۱۴ بهمن ماه، رونمایی شد.
«عطرآلود» که یک ملودرام عاشقانه را در ادامه سینمای انسانی هادی مقدم دوست روایت می‌کند؛ قصه رویارویی انسان رنجور و ترسو برابر زندگی و تعهداتش را با امضای این کارگردان نام‌آشنا به تصویر می‌کشد.
در این اثر سینمایی مصطفی زمانی و هدی زین‌العالدین به عنوان دو نقش اصلی حضور دارند و کوروش تهامی، همایون ارشادی، حسام محمودی، سودابه بیضایی و شهروز ابراهیمی سایر بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند.
«عطرآلود» تازه‌ترین محصول سازمان سینمایی سوره است که در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر رونمایی می‌شود.
ساخت این تیزر را امید میرزایی برعهده داشته است. امیدوارم براتون خبر   تیزر رسمی «عطرآلود» هادی مقدم‌دوست منتشر شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-02-03 14:02:12