تیزر رسمی «بچه زرنگ» منتشر شد/ ورود ببر مازندران به سینما به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تیزر رسمی «بچه زرنگ» منتشر شد/ ورود ببر مازندران به سینما  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» به تهیه‌کنندگی حامد جعفری که اثری قهرمان‌محور و ماجراجویانه برای […]

تیزر رسمی «بچه زرنگ» منتشر شد/ ورود ببر مازندران به سینما

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تیزر رسمی «بچه زرنگ» منتشر شد/ ورود ببر مازندران به سینما  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» به تهیه‌کنندگی حامد جعفری که اثری قهرمان‌محور و ماجراجویانه برای کودکان و خانواده است، سرانجام پس از چند سال تلاش تیم سازنده از امروز پنجم هاریکا در سینماهای سراسر کشور روی پرده رفت.
همزمان با آغاز اکران این اثر نخستین تیزر رسمی آن که توسط امید میرزایی ساخته شده است، منتشر شد.
این انیمیشن سینمایی محصول مشترک گروه هنر پویا و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است و به همت نزدیک به ۲۵۰ نفر از هنرمندان جوان ایران ساخته شده است. این فیلم سال گذشته در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد و بعد از کاندیدا شدن در ۶ بخش در رقابت با دیگر فیلم‌های سینمایی، سیمرغ بلورین بهترین انیمیشن را دریافت کرد.
«بچه زرنگ» ماجرای پسر بچه‌ای به نام محسن است که خود را ابرقهرمان می‌داند. او در یک اتفاق نادر، به جنگلی اسرارآمیز قدم می‌گذارد و با حیوانات منقرض شده ایران مواجه می‌شود، این آغاز یک ماجرای پیچیده برای نجات آخرین ببر ایرانی است.
پخش «بچه زرنگ» را فیلمیران بر عهده دارد و این فیلم به سرگروهی پردیس سینمایی کورش اکران می‌شود.
«بچه‌زرنگ» سومین فیلم «گروه هنرپویا» بعد از «فیلشاه» و «شاهزاده‌ روم» است که هر ۲ پرمخاطب‌ترین انیمیشن‌های سینمای ایران تا امروز هستند. امیدوارم براتون خبر   تیزر رسمی «بچه زرنگ» منتشر شد/ ورود ببر مازندران به سینما براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-27 12:55:55