تیزر جشنواره فیلم «۱۰۰» با صدای منوچهر والی‌زاده منتشر شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تیزر جشنواره فیلم «۱۰۰» با صدای منوچهر والی‌زاده منتشر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره، تیزر رسمی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ همزمان با آغاز برگزاری کارگاه‌های این جشنواره در استان‌های […]

تیزر جشنواره فیلم «۱۰۰» با صدای منوچهر والی‌زاده منتشر شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تیزر جشنواره فیلم «۱۰۰» با صدای منوچهر والی‌زاده منتشر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره، تیزر رسمی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ همزمان با آغاز برگزاری کارگاه‌های این جشنواره در استان‌های مختلف رونمایی شد.
در این تیزر که توسط محمود کریمی و با صدای منوچهر والی‌زاده ساخته شده، توجه ویژه‌ای به تنوع ژانری و موضوعی این دوره از جشنواره فیلم ۱۰۰ شده است.
فراخوان دوره سیزدهم این جشنواره، ابتدای آبان ماه و با دعوت از علاقه‌مندان برای حضور در سه بخش رقابتی ملی، بین‌المللی و مخاطب کودک و نوجوان منتشر شد و مهلت ارسال آثار برای شرکت در آنکه با رویکرد «ایران عزیز» در بخش ملی و «اخلاق» در بخش بین‌المللی برگزار خواهد شد تا پایان دی ماه سال جاری اعلام شده است.
همچنین کارگاه‌های آموزشی سیزدهمین جشنواره فیلم ۱۰۰ در راستای رویکرد فراتهران این دوره، با حضور استادانی چون هادی مقدم‌دوست، محمدرضا خردمندان و محمد پایدار در شهرهای زنجان، قزوین، اصفهان و مشهد برگزار شده و به زودی با همراهی حسین دارابی، امیر پوروزیری و… در دیگر مراکز استان‌ها از جمله اهواز، تبریز، شیراز، بندرعباس، رشت و… نیز برگزار خواهد شد.
سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ به دبیری یوسف منصوری و به همت سازمان سینمایی سوره اوایل اسفند ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   تیزر جشنواره فیلم «۱۰۰» با صدای منوچهر والی‌زاده منتشر شد براتون مفید بوده باشه

 
2022-12-13 09:12:19