تیزر انیمیشن کوتاه «نغمه برگ‌ها» منتشر شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تیزر انیمیشن کوتاه «نغمه برگ‌ها» منتشر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی استودیو هورخش، «نغمه برگ‌ها (The Song of Flying Leaves)» تازه‌ترین انیمیشن تولید مشترک استودیو هورخش، با استودیو ارمنستانی «هوشکی فیلم» است که تولید […]

تیزر انیمیشن کوتاه «نغمه برگ‌ها» منتشر شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تیزر انیمیشن کوتاه «نغمه برگ‌ها» منتشر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی استودیو هورخش، «نغمه برگ‌ها (The Song of Flying Leaves)» تازه‌ترین انیمیشن تولید مشترک استودیو هورخش، با استودیو ارمنستانی «هوشکی فیلم» است که تولید آن به تازگی به پایان رسیده است.
آرمینه آندا، کارگردان و تهیه‌کننده ارمنی و مؤسس هوشکی فیلم، کارگردان و تهیه‌کننده «نغمه برگ‌ها» است. اشکان رهگذر و آرمان رهگذر هم تهیه‌کنندگان مشترک این پروژه هستند.
این انیمیشن کوتاه ۱۲ دقیقه‌ای که با تکنیک دو بعدی ساخته شده است درباره دختری ۱۲ ساله به نام سوناست که در جنگل زندگی می‌کند و در میان برگ‌ها می‌خوابد. او در جنگل با پیرمردی آشنا می‌شود که به او پیشنهاد می‌دهد تا یک دانش مخفی را یاد بگیرد.
آندا این این انیمیشن را به پدرش تقدیم کرده است.
عوامل «نغمه برگ‌ها» عبارتند از کارگردان و تهیه‌کننده: آرمینه آندا، تهیه‌کنندگان مشترک: اشکان رهگذر و آرمان رهگذر، فیلمنامه: آرمینه آندا و رومن بالایان، موسیقی: میکائیل وسکانیان، سرپرست انیمیشن: مریم بنیادی، گرافیک: آنا هاکوپیان، تدوین: کارن باغینیان، روابط بین‌الملل: طاها مقدم پور و محمدرضا صالحی نیا، مشاور رسانه‌ای: زهرا نجفی. امیدوارم براتون خبر   تیزر انیمیشن کوتاه «نغمه برگ‌ها» منتشر شد براتون مفید بوده باشه

 
2022-04-13 15:19:19