توجه بنیاد ملی نخبگان به سرآمدان صنعتی و کارآفرینی به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  توجه بنیاد ملی نخبگان به سرآمدان صنعتی و کارآفرینی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از بنیاد ملی نخبگان، عباس ابراهیمی در مراسم تجلیل از مهندس زینلی به عنوان چهره ماندگار ملی اظهار کرد: این مراسم به پاسداشت […]

توجه بنیاد ملی نخبگان به سرآمدان صنعتی و کارآفرینی

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  توجه بنیاد ملی نخبگان به سرآمدان صنعتی و کارآفرینی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از بنیاد ملی نخبگان، عباس ابراهیمی در مراسم تجلیل از مهندس زینلی به عنوان چهره ماندگار ملی اظهار کرد: این مراسم به پاسداشت خدمات و زحمات ایشان نسبت به استان، کشور، میهن و مردم برگزار شده است.
وی با بیان اینکه مجموعه اقدامات این کارآفرین، آبادانی منطقه را سبب شده است، افزود: بنیاد ملی نخبگان در رویکرد جدید خود علاوه بر سرآمدان علمی، افراد فعال و سرآمدان حوزه صنعت، فناوری، نوآری و کارآفرینی را نیز مورد توجه قرار داده است.
معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان با اشاره به ویژگی‌های مهندس زینلی، افزود: تقید به دین، دانش، فناوری و توسعه درون زا و ساخت تجهیزات و ماشین آلات داخل، توجه به نوآوری و توجه به لایه‌های مختلف صنعت، کارکنان و همکاران و همچنین تمرکز بر صنعت از مهم‌ترین شاخصه‌های ایشان است.
ابراهیمی، تأسیس، بنیان گذاری، توسعه و بهبود مستمر و توجه به زادبوم و زادگاه را از دیگر ویژگی‌های ایشان دانست و گفت: فعالیت‌های این کارآفرین برتر ملی باعث کاهش مهاجرت از استان و اهتمام ویژه‌ای به پرورش نسل جدیدی از مدیران شده؛ همچنین در امور خیریه، مردم داری و در نظر گرفتن منافع ملی پیشتاز بوده‌اند.
وی با اشاره به مشکلات صنعت از جمله تأمین مواد اولیه، مسائل واردات و تحریم‌ها، بیان کرد: در میان تمام این مشکلات، ناهمواری‌ها و ناملایمات هدف از برگزاری این مراسم الگوسازی از شخصیت بزرگ مردان صنعت کشور است چراکه مدیران به الگو گرفتن از شخصیت‌ها و از طرفی جامعه صنعت نیز به تربیت نسل جدید نیاز دارند. امیدوارم براتون خبر   توجه بنیاد ملی نخبگان به سرآمدان صنعتی و کارآفرینی براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-03 13:06:23