توانمندسازی دانشجویان علوم انسانی و فنی و مهندسی برای حل مساله به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  توانمندسازی دانشجویان علوم انسانی و فنی و مهندسی برای حل مساله  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از بنیاد ملی نخبگان، باشگاه سیاست پژوهی و مرکز مطالعات توسعه و رقابت با حمایت بنیاد ملی نخبگان و […]

توانمندسازی دانشجویان علوم انسانی و فنی و مهندسی برای حل مساله

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  توانمندسازی دانشجویان علوم انسانی و فنی و مهندسی برای حل مساله  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از بنیاد ملی نخبگان، باشگاه سیاست پژوهی و مرکز مطالعات توسعه و رقابت با حمایت بنیاد ملی نخبگان و خانه اندیشه ورزان با هدف توانمندسازی دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های علوم انسانی و فنی‌مهندسی جهت مواجه و حل مسائل واقعی و کلان کشور، اقدام به برگزاری رقابت سیاستی مسئله محور «کاران» کرده است.
کاران به عنوان یکی از طرح‌های ذیل شهید بابایی بنیاد ملی نخبگان، یک رقابت حضوری چهار روزه است که در روزهای ۵، ۶، ۱۲ و ۱۳ هاریکاماه ۱۴۰۲ به صورت حضوری در تهران برگزار خواهد شد. تیم‌ها پس از شرکت در کارگاه‌های آموزشی مرتبط با حوزه‌های مختلف سیاست پژوهی، در یکی از محورهای مسابقه به رقابت خواهند پرداخت. انرژی (ناترازی گاز)، نظام بازنشستگی (ناترازی صندوق‌های بازنشستگی)، نظام سلامت (دسترسی به پزشک متخصص) و اقتصاد دیجیتال (مسئولیت پلتفرمی) محورهای اصلی این رقابت هستند.
۱۵ میلیون تومان هدیه تیم‌های برتر، بهره‌مندی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان، امکان ادامه همکاری با صاحبان مسائل و همکاران طرح، تلاش برای حل مسائل واقعی و شبکه سازی با نخبگان و اساتید خبره از مزایای این طرح است.
گفتنی است مهلت نهایی ثبت نام در این طرح تا ۳هاریکاماه بوده و این زمان غیرقابل تمدید است. هم چنین امکان دریافت تخفیف ثبت نام برای رزومه‌های برتر و ثبت نام گروهی نیز وجود دارد که از طریق پشتیبانی رویداد می‌توانید پس از پیش ثبت نام، کد تخفیف را دریافت کنید. امیدوارم براتون خبر   توانمندسازی دانشجویان علوم انسانی و فنی و مهندسی برای حل مساله براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-23 16:32:25