تهیه‌کنندگان به‌دنبال راهکار برای عبور از خطر حذف ژانرهای سینمایی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تهیه‌کنندگان به‌دنبال راهکار برای عبور از خطر حذف ژانرهای سینمایی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از دبیرخانه شورایعالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران، در آخرین نشست هیات مدیره شورایعالی تهیه‌کنندگان که عصر دوشنبه ۲۹ آبان ماه در […]

تهیه‌کنندگان به‌دنبال راهکار برای عبور از خطر حذف ژانرهای سینمایی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تهیه‌کنندگان به‌دنبال راهکار برای عبور از خطر حذف ژانرهای سینمایی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از دبیرخانه شورایعالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران، در آخرین نشست هیات مدیره شورایعالی تهیه‌کنندگان که عصر دوشنبه ۲۹ آبان ماه در محل دبیرخانه شورا در خانه سینما تشکیل شد، طی نشستی سه ساعته آخرین وضعیت تولید فیلم‌های سینمایی در شرایط کنونی و آنچه باید برای تسهیل فعالیت همکاران تهیه‌کننده مورد تجدید نظر قرار بگیرد، از جنبه‌های گوناگون بررسی شد.
خطر حذف برخی از گونه‌های سینمایی (ژانرهای سینمایی) از دیگر نکاتی بود که زیر ذره‌بین نشست قرار گرفت و ابتدا درباره دلایل این مشکل و سپس راه‌های برون رفت از این شرایط بحث و گفت‌وگو شد.
هیات مدیره اعتقاد داشت که اگرچه رسیدن به شرایط مطلوب بسیار سخت است اما با حضور همکاران متخصص در اصناف سینمایی در این زمینه می‌توان با ممارست، کوشش و یاری همکاران به نتایج قابل قبولی دست یافت.
در ابتدای این نشست، هیات مدیره درباره شرایط و مسایل صنفی و مشکلات فعالیت‌های مستقل صنفی صحبت کردند.
سپس نماینده شورایعالی در شورای پروانه فیلمسازی معاونت سینمایی گزارش آخرین جلسه را به اطلاع رساند و نماینده شورایعالی در شورای صنفی نمایش نیز گزارش اکران فیلم‌ها و آخرین تصمیمات را بیان کرد. امیدوارم براتون خبر   تهیه‌کنندگان به‌دنبال راهکار برای عبور از خطر حذف ژانرهای سینمایی براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-22 12:57:03