تهیه‌کننده «سرهنگ ثریا» زیر تیغ جراحان رفت/ جدال با سرطان به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تهیه‌کننده «سرهنگ ثریا» زیر تیغ جراحان رفت/ جدال با سرطان  به گزارش خبرنگار هاریکا، جلیل شعبانی تهیه‌کننده سینمای ایران که از مدتی قبل با عوارض بیماری سرطان دست به گریبان بود، پیش از ظهر امروز پنجشنبه […]

تهیه‌کننده «سرهنگ ثریا» زیر تیغ جراحان رفت/ جدال با سرطان

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تهیه‌کننده «سرهنگ ثریا» زیر تیغ جراحان رفت/ جدال با سرطان  به گزارش خبرنگار هاریکا، جلیل شعبانی تهیه‌کننده سینمای ایران که از مدتی قبل با عوارض بیماری سرطان دست به گریبان بود، پیش از ظهر امروز پنجشنبه ۱۱ آبان ضمن بستری مجدد در بیمارستان، راهی اتاق عمل شد.
شعبانی که تهیه‌کنندگی فیلم‌هایی چون «‌منصور»، «قسم» و «سوتفاهم» را در کارنامه خود دارد، این روزها فیلم سینمایی «سرهنگ ثریا» به کارگردانی لیلی عاج را راهی پرده سینماها کرده است.
این تهیه‌کننده که پیش‌تر به دلیل عوارض همین بیماری در بیمارستان بستری و تحت درمان قرار گرفته بود، این بار و در مرحله دیگری از درمان، به تشخیص پزشکان تحت عمل جراحی قرار گرفته است.
خبرگزاری هاریکا برای این سینماگر متعهد، آرزوی صحت و بهبودی کامل دارد. امیدوارم براتون خبر   تهیه‌کننده «سرهنگ ثریا» زیر تیغ جراحان رفت/ جدال با سرطان براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-02 14:06:01