«تنهای تنهای تنها» در «به توان هفت» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «تنهای تنهای تنها» در «به توان هفت»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، شبکه رادیویی صبا هر روز در برنامه فرهنگی «به توان هفت» ترکیبی از سینما و کتاب را تقدیم مخاطبان می‌کند. «به […]

«تنهای تنهای تنها» در «به توان هفت»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «تنهای تنهای تنها» در «به توان هفت»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، شبکه رادیویی صبا هر روز در برنامه فرهنگی «به توان هفت» ترکیبی از سینما و کتاب را تقدیم مخاطبان می‌کند.
«به توان هفت» در قالب یک نمایش رادیویی بخش هایی از یک کتاب داستانی را با روایتی از امیرحسین مدرس برای مخاطبان بازخوانی می کند و مرتبط با آن سکانس هایی از فیلم های سینمایی و دیالوگ های ماندگار و تاثیر گذار را برای مخاطبان پخش می کند.
امیرحسین مدرس در این برنامه روز دوشنبه هفتم آذرماه بخش هایی از کتاب «قرعه زندگی» اثر فردریک بکمن را برای مخاطبان می خواند.
داستان کتاب الهام گرفته از احساساتی است که فردریک بکمن از جایی که در آن بزرگ شده دریافته و منشایی برگرفته از حس او به مرگ و عشق دارد؛ قصه ای کوتاه با مکان هایی واقعی درباره پدری که ادعا می کند کسی را کشته و دختر بچه کوچک بستری در بیمارستانی که همین مرد نیز به دلیل بیماری سرطان در آن حضور داشته، دختری که می داند به زودی خواهد مرد و زنی آشنا برای راوی با پرونده هایی در دست که نام همه انسان ها در آن درج شده است.
این برنامه در بخش دیگری به پخش دیالوگ هایی از فیلم «تنهای تنهای تنها» می پردازد، «تنهای تنهای تنها» فیلمی ایرانی به کارگردانی احسان عبدی‌پور است که اولین بار در بهمن ۱۳۹۱ به نمایش درآمد. این فیلم داستان پسربچه‌ای است که راهی سازمان ملل می‌شود تا پیام صلح ایرانیان را به رئیس‌جمهورهای جهان برساند و همچنین از حقوق کشورش دفاع کند. البته صحنه حضور وی در سازمان ملل به نمایش درنمی‌آید بلکه بیانیه وی خطاب به خانواده‌اش و دوستانش توسط وی در فیلم خوانده می‌شود.
«به توان هفت» از شنبه تا چهارشنبه ساعت۱۳:۳۰ به تهیه‌کنندگی مژگان فرزین و اجرای امیرحسین مدرس پخش می‌شود. امیدوارم براتون خبر   «تنهای تنهای تنها» در «به توان هفت» براتون مفید بوده باشه

 
2022-11-30 21:12:51