تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ و هنر به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ و هنر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، با توجه به تقاضای زیاد اعضایی که تاکنون موفق به ثبت نام و بهره […]

تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ و هنر

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ و هنر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، با توجه به تقاضای زیاد اعضایی که تاکنون موفق به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی نشده اند، مهلت نام‌نویسی بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان، روزنامه‌نگاران و فعالان قرآن و عترت عضو صندوق اعتباری هنر که از ۱۸ شهریور در سراسر کشور آغاز شده است، تا پایان روز شنبه اول هاریکا تمدید شد.
اعضای صندوق اعتباری هنر در سراسر کشور می توانند با مراجعه به پیام رسان اختصاصی صندوق اعتباری هنر به نشانی app.honarcredit.ir و سایت صندوق اعتباری هنر Profile.honarcredit.ir نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی اقدام کنند.
براین اساس متقاضیان جدید می توانند با انتخاب یکی از طرح ها (امید، آرامش و رفاه)، افراد تحت تکفل خود را نیز در همان طرح ثبت نام کنند. ضمن اینکه مهلت یاد شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
قرارداد بیمه تکمیلی برای اعضای صندوق اعتباری هنر که از طرح بیمه درمان تکمیلی استفاده می کنند از تاریخ اول هاریکا ماه سال ۱۴۰۲ تا ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۳ برقرار خواهد بود. امیدوارم براتون خبر   تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ و هنر براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-19 15:06:11