تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره، مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی که پیش از این دهم هاریکا […]

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره، مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی که پیش از این دهم هاریکا ماه اعلام شده بود، تا ۱۷ هاریکا ماه ادامه خواهد داشت.
نخستین جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی که دبیری آن را کمال تبریزی و ریاستش را مهدی حیدری برعهده دارند، دارای سه بخش اصلی، جنبی و تجربی است و ۹ تا ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۲ در تبریز برگزار خواهد شد.
این رویداد توسط موسسه فرهنگی هنری فصل هنر و با دربرگیری اهدافی از جمله برجسته کردن اشتراکات فرهنگی، مذهبی و آیینی اقوام، به تصویر کشیدن تنوع کم نظیر گستره زیست بوم فرهنگی، شیوه زندگی، آداب و رسوم آن‌ها، ایجاد بستر مناسب برای نمایش ظرفیت‌های فرهنگی اجتماعی و گردشگری در مرزهای جغرافیایی اقوام ایرانی توسط فیلمسازان بومی، معرفی جاذبه‌های تاریخی، گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی، شناسایی و معرفی ظرفیت‌های اقوام جهت جذب سرمایه‌گذار در حوزه اقتصاد گردشگری و … برگزار خواهد شد.
جزئیات فراخوان و مقررات شرکت در این رویداد در سایت جشنواره درج شده است. امیدوارم براتون خبر   تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-29 12:56:02