تمجید رهبر انقلاب از فیلم سینمایی «موقعیت مهدی»/ یک روایت درست به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تمجید رهبر انقلاب از فیلم سینمایی «موقعیت مهدی»/ یک روایت درست  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، پیمان جبلی رئیس رسانه ملی در یادداشتی برای خبرگزاری صدا و سیما از تمجید […]

تمجید رهبر انقلاب از فیلم سینمایی «موقعیت مهدی»/ یک روایت درست

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تمجید رهبر انقلاب از فیلم سینمایی «موقعیت مهدی»/ یک روایت درست  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، پیمان جبلی رئیس رسانه ملی در یادداشتی برای خبرگزاری صدا و سیما از تمجید رهبر معظم انقلاب اسلامی از فیلم موقعیت مهدی خبر داد.
پیمان جبلی رئیس رسانه ملی در این یادداشت با اشاره به اینکه حضرت آیت الله خامنه‌ای عصر دیروز جمعه ۵ فروردین ماه به تماشای این فیلم نشستند، بخشی از نظرات ایشان را در این باره منتشر کرد.
معظم له پس از مشاهده فیلم نکاتی را به این شرح بیان فرمودند:
«فیلم «موقعیت مهدی»، عالی بود. پر از نکته‌های دقیق و روایت درست.
شخصیت شهیدان باکری خصوصاً محور فیلم که آقا مهدی است را به درستی و با ظرافت، تصویر و روایت کرده است.
زاویه روایت فیلم هم ابتکاری بود خاصه با محوریت خانه و خانواده.
برخی قسمت‌ها، مثل «مواجهه آقا مهدی با خانواده بعد از شهادت آقا حمید و برنگشتن پیکر برادر شهیدش» و قسمت «من مهدی باکری نیستم» یا «روایت شهادت خود آقا مهدی باکری» و… پر از نکته است. از این نکات قابل تأمل در فیلم فراوان است، شاید بیست نکته اینگونه وجود دارد.
این فیلم از آن فیلم‌هایی است که آدم دوست دارد تا تمام شد باز هم دوباره آن را ببیند.
از تمام عوامل، دست‌اندرکاران ساخت این اثر بسیار خوب، کارگردان و تهیه کننده فیلم، تشکر و قدردانی باید کرد…»
فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی فر و تهیه کنندگی حبیب والی نژاد تولید مرکز سیمافیلم رسانه ملی است. این فیلم با ۱۴ نامزدی سیمرغ در چهلمین جشنواره فیلم فجر که بالاترین حدنصاب در تاریخ این جشنواره است، ۵ سیمرغ از جمله سیمرغ بهترین فیلم جشنواره را از آن خود کرد. امیدوارم براتون خبر   تمجید رهبر انقلاب از فیلم سینمایی «موقعیت مهدی»/ یک روایت درست براتون مفید بوده باشه

 
2022-03-26 21:21:53