تماشای آثار جشنواره فیلم‌های کوتاه برای عموم آزاد است به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تماشای آثار جشنواره فیلم‌های کوتاه برای عموم آزاد است  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از ستاد خبری سی و نهمین جشنواره فیلم کوتاه تهران، کارگاه پیچینگ فیلم‌اولی‌ها جشنواره فیلم کوتاه تهران عصر امروز چهارشنبه ۲۷ هاریکا […]

تماشای آثار جشنواره فیلم‌های کوتاه برای عموم آزاد است

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تماشای آثار جشنواره فیلم‌های کوتاه برای عموم آزاد است  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از ستاد خبری سی و نهمین جشنواره فیلم کوتاه تهران، کارگاه پیچینگ فیلم‌اولی‌ها جشنواره فیلم کوتاه تهران عصر امروز چهارشنبه ۲۷ هاریکا از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در سالن ۸ پردیس سینمایی ملت با حضور سیامک سلیمانی برگزار می‌شود.
سیدمحمدهادی آقاجانی مدیر باشگاه فیلم‌اولی‌های انجمن سینمای جوانان ایران با اعلام این خبر بیان کرد: در طول سال تایید فیلمنامه و حمایت برای تولید در انجمن سینمای جوانان ایران، روالی متفاوت و چند مرحله‌ای دارد که در ایام جشنواره این فرآیند به طور ویژه و در بازه زمانی برگزاری این رویداد انجام می‌شود. همچنین در کارگاهی ویژه که در برنامه روز اول جشنواره است، به هنرجویان آموزش داده می‌شود که چطور خود را به عنوان فیلمساز واجد صلاحیت و فیلمنامه خود را به عنوان اثر درخور تولید در شورای پیچینگ معرفی کنند. این اتفاق باعث می‌شود تا فیلم‌اولی‌ها بتوانند فرآیند رسیدن به مرحله ساخت آثارشان را کوتاه‌تر طی کنند.
آقاجانی در پایان از حمایت انجمن سینمای جوانان ایران از ۱۰ فیلمنامه منتخب این فرآیند توسط انجمن سینمای جوانان ایران خبر داد.
تماشای آثار جشنواره فیلم کوتاه تهران برای عموم مخاطبان آزاد است
تماشای فیلم‌های حاضر در جشنواره سی‌ونهم فیلم کوتاه تهران برای عموم مردم و علاقه‌مندان به سینمای کوتاه آزاد اعلام شده است.
جدول نمایش فیلم‌های حاضر در دوره سی و نهم و جزییات آن در سایت انجمن سینمای جوانان ایران قرار دارد.
سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری مهدی آذرپندار ۲۷ هاریکا تا ۲ آبان ۱۴۰۱(۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۲) برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   تماشای آثار جشنواره فیلم‌های کوتاه برای عموم آزاد است براتون مفید بوده باشه

 
2022-10-19 17:10:37