تماشاگران «دِرب» در فرانسه به ۲۰ هزار نفر رسیدند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تماشاگران «دِرب» در فرانسه به ۲۰ هزار نفر رسیدند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم «دِرب» جدیدترین ساخته هادی محقق به تهیه‌کنندگی رضا محقق اکران خود را از سوم خرداد در بیش […]

تماشاگران «دِرب» در فرانسه به ۲۰ هزار نفر رسیدند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تماشاگران «دِرب» در فرانسه به ۲۰ هزار نفر رسیدند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم «دِرب» جدیدترین ساخته هادی محقق به تهیه‌کنندگی رضا محقق اکران خود را از سوم خرداد در بیش از ۶۰ شهر فرانسه آغاز کرده و طبق آخرین اطلاعات، تماشاگران آن از ۲۰ هزار نفر عبور کرده است و به همین دلیل تعداد سینماهای نمایش‌دهنده فیلم از ۶۰ به ۱۳۰ سالن رسیده است.
فیلم «دِرب» در اولین حضور جهانی خود، بیست‌وهفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم بوسان را افتتاح کرد و توانست برنده جایزه اصلی بخش رقابتی جی‌سئوک جشنواره شود. این فیلم در دومین حضور جهانی خود در نهمین دوره جشنواره فیلم کاتولیک (کاف) که ماه اکتبر در شهر سئول کره جنوبی برگزار شد، نیز حضور داشت. چهل و چهارمین جشنواره بین المللی سه قاره نانت فرانسه سومین حضور جهانی این فیلم بود که برنده جایزه بالون نقره‌ای فستیوال شد. همچنین فیلم «دِرب» به تازگی در بخش پانورامای بیست و پنجمین دوره جشنواره شانگهای نیز به نمایش در آمده است.
«دِرب» روایتگر مامور اداره برقی است که قرار است برق خانه‌ای تَک و دورافتاده را وصل کند.
هادی محقق، محمد اقبالی و … از جمله بازیگران این اثر هستند و پخش بین‌المللی آن برعهده علی قاسمی است. «درب» محصول سی‌تلکام است.
عوامل «دِرب» عبارتند از نویسنده و کارگردان: هادی محقق، مدیر فیلمبرداری: منصور عبدرضائی، آهنگساز: محمد دارابی‌فر، مدیر صدابرداری و عکاس: امیرمهدی نوری، تدوین: فرشاد عباسی، صداگذاری: حسین قورچیان، مدیر تولید: عیسی خیبرمنش، اصلاح رنگ: سامان مجدوفایی و مدیر روابط‌عمومی: نغمه دانش آشتیانی، تهیه‌کننده: رضا محقق. امیدوارم براتون خبر   تماشاگران «دِرب» در فرانسه به ۲۰ هزار نفر رسیدند براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-18 17:57:14