تعریف جدید کووید طولانی مدت /ورزش عصرگاهی و کنترل قند خون به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش اخبار هاریکا، مهم‌ترین اخبار منتشرشده در حوزه بهداشت، درمان و تغذیه در سطح جهان به شرح زیر بوده اند: مشکلات کلیوی می‌تواند به معنای از دست دادن دندان در زنان مسن باشد یک […]

تعریف جدید کووید طولانی مدت /ورزش عصرگاهی و کنترل قند خون

به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش اخبار هاریکا، مهم‌ترین اخبار منتشرشده در حوزه بهداشت، درمان و تغذیه در سطح جهان به شرح زیر بوده اند:
مشکلات کلیوی می‌تواند به معنای از دست دادن دندان در زنان مسن باشد
یک مطالعه جدید هشدار می‌دهد که زنان مسن مبتلا به بیماری مزمن کلیوی ممکن است تعداد زیادی از دندان‌هایشان را از دست بدهند بطوریکه نتوانند به طور مؤثر بجوند و صحبت کنند.
تعریف جدید کارشناسان برای «کووید طولانی مدت»
یک گزارش جدید از آکادمی ملی علوم، مهندسی و پزشکی می‌گوید که تعریف پیشنهادی جدید برای کووید طولانی می‌تواند به بیماران کمک کند تا کمک مورد نیاز خود را دریافت کنند.
ورزش عصرگاهی برای کنترل قند خون بهترین روش است
یک مطالعه جدید نشان می‌دهد افرادی که سعی می‌کنند سطح قند خون خود را کنترل کنند، ممکن است با ورزش در عصر به بهترین نتیجه برسند.
تهدید اروپا با بیماری‌های منتقله از پشه به دلیل تغییرات آب و هوایی
بر اساس داده‌های منتشر شده توسط مرکز اروپایی پیشگیری و کنترل بیماری‌ها، تغییرات آب و هوایی باعث گسترش گونه‌های پشه مهاجم در اروپا شده و منجر به افزایش بیماری‌های منتقله از طریق پشه می‌شود. امیدوارم خبر  تعریف جدید کووید طولانی مدت /ورزش عصرگاهی و کنترل قند خون براتون مفید بوده باشه