تصویربرداری «نابازیگر» آغاز شد/ روایت یک کارگردان سفارشی ساز به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تصویربرداری «نابازیگر» آغاز شد/ روایت یک کارگردان سفارشی ساز  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، تصویربرداری فیلم «نابازیگر» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا سنگیان و تهیه‌کنندگی مشترک السا فیروز آذر، محمد حسین حسینی […]

تصویربرداری «نابازیگر» آغاز شد/ روایت یک کارگردان سفارشی ساز

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تصویربرداری «نابازیگر» آغاز شد/ روایت یک کارگردان سفارشی ساز  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، تصویربرداری فیلم «نابازیگر» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا سنگیان و تهیه‌کنندگی مشترک السا فیروز آذر، محمد حسین حسینی آغاز شد.
به گفته سنگیان فیلم «نابازیگر» پروژه پربازیگری است که تلاش شده تا در آن ستاره‌های فعال دهه‌های قبل سینما و تلویزیون به ایفای نقش بپردازند. کتایون امیر ابراهیمی، فرهاد جم، زهرا داوود نژاد، رامین پرچمی، هایده حائری و محمد حسین حسینی اولین گروه بازیگران این فیلم هستند که تاکنون در این پروژه جلوی دوربین رفته‌اند.
«نابازیگر» روایتی از زندگی یک نویسنده و کارگردان سینماست که در پنج سال گذشته نتوانسته فیلمنامه‌ای بنویسید و فیلمی را کارگردانی کند.
در خلاصه داستان این اثر آمده است: آریا پنج سال است که هیچ فیلمنامه‌ای ننوشته و فیلمی را کارگردانی نکرده است. او که در روابط زناشویی خود دچار چالش شده است، قبول می‌کند تا بعد از مدت‌ها به کمک یکی از شاگردانش فیلمنامه‌ای سفارشی برای یک نابازیگر را بنویسد که قرار است سرمایه‌گذار فیلم باشد. آریا باید فیلمنامه‌ای بنویسید که هم به دل خودش بنشیند هم نابازیگر را راضی نگه دارد.
محمد حسین حسینی سرمایه‌گذار، الیاد فیروز آذر مجری طرح، السا فیروز آذر مشاور کارگردان، اشکان محمدی مدیر تصویربرداری، محمدمهدی سجادی دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز، داریوش اسقایی منشی صحنه برخی از عوامل این فیلم را تشکیل می‌دهند.
به زودی عوامل و بازیگران دیگر این فیلم نیز معرفی می‌شوند. امیدوارم براتون خبر   تصویربرداری «نابازیگر» آغاز شد/ روایت یک کارگردان سفارشی ساز براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-22 11:28:22