تصویب اعطای سه مدل پژوهانه به محققان علوم پزشکی به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  تصویب اعطای سه مدل پژوهانه به محققان علوم پزشکی  به گزارشهاریکا خبر، دکتر یونس پناهی امروز در نشست نخبگان تحقیقات و مرجعیت علمی در محل وزارت بهداشت با اعلام این خبر افزود: امروز این سه تصمیم مهم را […]

تصویب اعطای سه مدل پژوهانه به محققان علوم پزشکی

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  تصویب اعطای سه مدل پژوهانه به محققان علوم پزشکی  به گزارشهاریکا خبر، دکتر یونس پناهی امروز در نشست نخبگان تحقیقات و مرجعیت علمی در محل وزارت بهداشت با اعلام این خبر افزود: امروز این سه تصمیم مهم را در حضور وزیر بهداشت مصوب می‌کنیم.
وی افزود: به هر کدام یک از دانشمندان پر استناد یک درصد در علوم پزشکی یک پژوهانه (گرنت) یک میلیارد ریالی (۱۰۰ میلیون تومانی) براساس طرح پژوهشی مساله محور اعطا می‌شود.
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: به هر یک از همکاران فناور که در راستای تولید فناوری حرکت کرده اند یک یک پژوهانه (گرنت) دو میلیارد ریالی (۲۰۰ میلیون تومانی) تعلق می‌گیرد.
پناهی یادآور شد: همچنین به استادیاران جوان دارای اچ ایندکس (H Index) بالای ۲۰ نیز به صورت ۵۰۰ میلیون ریال در مؤسسه نیماد حمایت صورت می‌گیرد. پروژه‌ها باید مساله محور باشند و شرایط آن در مؤسسه نیماد مشخص شده است. امیدوارم براتون خبر   تصویب اعطای سه مدل پژوهانه به محققان علوم پزشکی براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-24 16:33:25