تسلیت انجمن تهیه‌کنندگان سینما برای درگذشت شکراله خاقانی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تسلیت انجمن تهیه‌کنندگان سینما برای درگذشت شکراله خاقانی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران درگذشت شکراله خاقانی پیشکسوت پخش و اکران ایران را تسلیت گفت. متن پیام انجمن‌ تهیه […]

تسلیت انجمن تهیه‌کنندگان سینما برای درگذشت شکراله خاقانی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تسلیت انجمن تهیه‌کنندگان سینما برای درگذشت شکراله خاقانی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران درگذشت شکراله خاقانی پیشکسوت پخش و اکران ایران را تسلیت گفت.
متن پیام انجمن‌ تهیه کنندگان مستقل به شرح زیر است:
«سینمای ایران یکی از موفق‌ترین، پرتلاش‌ترین و زبده‌ترین سینماگران خود را از دست داد. شکراله خاقانی پیشکسوت و مدیر پخش و اکران سینمای ایران در طول حیاتش با پخش بیش ‌از ۵۰۰ فیلم سینمایی نقش بسزایی در عرضه، اکران و پخش آثار سینمای ایران در سالن های سینما دارد.
خاقانی در طول فعالیت خود همواره حامی و مراقب سرمایه‌های سینماگران ‌و تهیه‌کنندگان بود و حمایت خود را از محصولات سینمای ایران برای عرضه بهتر در سالن های سینما دریغ نورزید.
او مسیر سخت پخش سنتی پزتیوهای فیلم در تک سالن های تهران و شهرستان ها را طی کرده بود تا به شیوه های امروزی اکران دی سی پی امروز رسیده بود.
انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران درگذشت شکراله خاقانی را تسلیت گفته و برای خانواده گرامی اش، همسر محترم، فرزندان برومند، آقای امیر شیبان خاقانی آرزوی صبر و شکیبایی دارد.» امیدوارم براتون خبر   تسلیت انجمن تهیه‌کنندگان سینما برای درگذشت شکراله خاقانی براتون مفید بوده باشه

 
2022-04-05 15:20:28