تدوین «کاپیتان» آغاز شد/ خلبانی در آستانه بازنشستگی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تدوین «کاپیتان» آغاز شد/ خلبانی در آستانه بازنشستگی  به خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلمبرداری فیلم مستند «کاپیتان» که به زندگی یک خلبان در آستانه بازنشستگی می‌پردازد، مدتی است پایان یافته است و فیلم هم […]

تدوین «کاپیتان» آغاز شد/ خلبانی در آستانه بازنشستگی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تدوین «کاپیتان» آغاز شد/ خلبانی در آستانه بازنشستگی  به خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلمبرداری فیلم مستند «کاپیتان» که به زندگی یک خلبان در آستانه بازنشستگی می‌پردازد، مدتی است پایان یافته است و فیلم هم اکنون در مرحله تدوین قرار دارد.
این فیلم به کارگردانی آزاده سلیمیان درباره زندگی خلبانی است که پس از ۵۰ سال پرواز بی وقفه، کم کم برای گذراندن دوران بازنشستگی آماده می‌شود. او که بیشتر عمرش را در حال پرواز بوده است، برنامه‌هایی برای دوران بازنشستگی‌اش دارد.
آزاده سلیمیان نویسنده و کارگردان «کاپیتان» کارگردانی فیلم‌های مستندی همچون «مرگ پنهان» و فیلم‌های داستانی کوتاهی مثل «پازل» را در کارنامه دارد.
فیلمبرداری این مستند را علی رشیدی‌فر بر عهده داشته و باران علائی مشغول تدوین آن است. امیدوارم براتون خبر   تدوین «کاپیتان» آغاز شد/ خلبانی در آستانه بازنشستگی براتون مفید بوده باشه

 
2023-05-23 11:08:50