تحقیقات از تسلا به علت آتش گرفتن خودروی آن در کانادا به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  تحقیقات از تسلا به علت آتش گرفتن خودروی آن در کانادا  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از رویترز، وزارت حمل و نقل کانادا پس از آتش سوزی یک خودروی تسلا مدل Y در ۲۰ می […]

تحقیقات از تسلا به علت آتش گرفتن خودروی آن در کانادا

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  تحقیقات از تسلا به علت آتش گرفتن خودروی آن در کانادا  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از رویترز، وزارت حمل و نقل کانادا پس از آتش سوزی یک خودروی تسلا مدل Y در ۲۰ می ۲۰۲۱ در ونکوور اعلام کرد تیم بررسی برخورد تحقیقات محلی را برای پی بردن به میزان ایمن سازی خودروی مذکور انجام داده است.
این وزارتخانه افزود: تسلا را از این حادثه مطلع کرده و در حال حاضر در تلاش برای تعیین علت آتش سوزی است و اقدامات لازم را برای بازرسی مشترک از خودروی آسیب دیده انجام می‌دهد.
در عین حال اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ایالات متحده روز پنجشنبه اعلام کرد از این حادثه آگاه است و برای کسب اطلاعات با تسلا شرکت سازنده تماس گرفته است.
بر اساس ویدئویی که از این حادثه منتشر شده، مالک خودروی آتش گرفته می‌گوید یک اعلان خطا دریافت کرده و سپس دود را مشاهده کرده است.
راننده سپس می‌گوید برای بیرون آمدن از خودرو باید شیشه را بشکند و در نهایت به شیشه لگد می‌زند، چون به گفته او همه چیز قطع می‌شود، برق کار نمی‌کند، در باز نمی‌شود و شیشه‌ها پایین نمی‌آیند. امیدوارم براتون خبر   تحقیقات از تسلا به علت آتش گرفتن خودروی آن در کانادا براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-28 15:26:54