تامین مسکن نخبگان شریف با انعقاد تفاهم نامه سه جانبه به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  تامین مسکن نخبگان شریف با انعقاد تفاهم نامه سه جانبه  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از بنیاد ملی نخبگان؛ روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه […]

تامین مسکن نخبگان شریف با انعقاد تفاهم نامه سه جانبه

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  تامین مسکن نخبگان شریف با انعقاد تفاهم نامه سه جانبه  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از بنیاد ملی نخبگان؛ روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری برای تامین مسکن نخبگان دانشگاه شریف، با اشاره به تلاش‌ها برای رفع دغدغه‌های نخبگان و اجرای برنامه‌های جذب و ماندگاری آن‌ها گفت: مسکن مساله مهمی در حمایت از نخبگان کشور است و رییس جمهور بارها بر این موضوع تاکید داشته‌اند.
دهقانی فیروزآبادی با اشاره به حمایت دولت در جهت رفع دغدغه جوانان و نخبگان کشور بیان کرد: خوشبختانه با عزم و اهتمام شهرداری تهران و دست اندرکاران دانشگاه شریف که آغازگر جریان تامین مسکن نخبگان شدند این نیاز مهم، در مسیر تامین قرار گرفته است.
وی افزود: شهرداری تهران فعالانه و پیگیر، این موضوع را دنبال می‌کند و امید دارم این جریان در سایر دانشگاه‌ها نیز ادامه پیدا کند.
دهقانی، با بیان این‌که دانشگاه‌ها با همکاری و حمایت دولت می‌توانند در رفع نیازها و حل دغدغه‌های نخبگان اثربخشی بالایی داشته باشند افزود: این اتفاق آغازگر یک جریان است و نهضت تولید مسکن نخبگانی کلید خورد. اگر بتوانیم این نهضت را به جد پیگیری و دنبال کنیم، قطعا تحولی در عرصه تامین مسکن نخبگان صورت خواهد گرفت.
عزم شهرداری تهران برای تامین مسکن نخبگان
علیرضا زاکانی شهردار تهران نیز در این مراسم، پاسخ‌گویی به نیازها و خدمت به نخبگان در کنار خدمت به همه اقشار را از اولویت‌های شهرداری عنوان کرد و افزود: بر همین اساس، برای کمک به دغدغه مسکن نخبگان عزم خود را جزم کرده‌ایم.
زاکانی ابراز امیدواری کرد: این تفاهم نامه و اجرای آن، الگویی برای توسعه خدمت رسانی در سایر دانشگاه‌ها باشد و تامین مسکن که به عنوان یک آرزو تلقی می‌شود با کمک بنیاد ملی نخبگان، دسترس پذیر شود.
شهردار تهران ادامه داد: در این مسیر، از همه امکانات بهره می بریم و تلاش می کنیم تا با اتصال ظرفیت‌ها به یکدیگر، این فرصت برای نخبگان سایر دانشگاه‌ها نیز فراهم شود. امیدوارم براتون خبر   تامین مسکن نخبگان شریف با انعقاد تفاهم نامه سه جانبه براتون مفید بوده باشه

 
2022-11-22 04:06:25