تاریخ نمایش فیلم‌های فجر ۴۱ در استان‌ها اعلام شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تاریخ نمایش فیلم‌های فجر ۴۱ در استان‌ها اعلام شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، مسعود نجفی مدیر روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر […]

تاریخ نمایش فیلم‌های فجر ۴۱ در استان‌ها اعلام شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تاریخ نمایش فیلم‌های فجر ۴۱ در استان‌ها اعلام شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، مسعود نجفی مدیر روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با حضور در برنامه «صبحانه ایرانی» در شبکه دو جزئیاتی را از برپایی این دوره جشنواره اعلام کرد.
مدیر روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر با بیان اینکه در این دوره پردیس ملت میزبان اهالی رسانه است، افزود: اهالی رسانه امسال استقبال خوبی داشتند و ۱۵۱۲ نفر شامل نمایندگان خبرگزاری‎ها و پایگاه‌های خبری، رسانه‌های مکتوب، برنامه‌های رادیویی، تلویزیونی و برخط و رسانه‌های خارجی برای حضور در جشنواره ثبت نام کردند. بررسی‌ها هم طبق آئین‌نامه‌ این بخش انجام شد، صدور کارت‌ها برای افراد حائز شرایط به پایان رسیده است و از دوشنبه همین هفته توزیع کارت‌ها آغاز خواهد شد.
وی افزود: علاوه بر فیلم‌های بخش اصلی جشنواره که در چهار سالن به صورت همزمان به نمایش گذاشته خواهد شد، فیلم‌های بخش بین‌الملل، کوتاه و مستند هم در سالن‌های دیگر به نمایش درخواهد آمد. سالنی را هم به تکرار فیلم‌های سودای سیمرغ اختصاص داده‌ایم. همچنین نشست‌های پرسش و پاسخ هم در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود. ضمن اینکه امکان حضور خبرنگاران در برج میلاد برای گفتگو و تهیه گزارش از بخش بین الملل جشنواره فراهم است.
نجفی با بیان اینکه امسال برنامه‌ریزی وسیعی برای نمایش فیلم‌ها در استان‌ها شده است، گفت: از ۱۷ تا ۲۳ بهمن فیلم‌های جشنواره فجر در ۳۱ استان کشور به نمایش درخواهد آمد و فروش بلیت‌ها به صورت آنلاین خواهد بود.
مدیر روابط‌عمومی جشنواره فیلم فجر در پاسخ به وحید رونقی مجری برنامه که اعلام کرد اطلاع‌رسانی‌های جشنواره بیشتر از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفته است، توضیح داد: وقتی شخص اول فرهنگ و هنر کشور درباره مهمترین رویداد فرهنگی و هنری کشور مورد سوال قرار می‌گیرد و ایشان هم پاسخگو هستند، نشان از اهمیت و اعتبار این جشنواره دارد. امیدوارم براتون خبر   تاریخ نمایش فیلم‌های فجر ۴۱ در استان‌ها اعلام شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-01-24 06:02:36