بیشترین شکایت های مردمی از آلودگی غذایی به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، پدرام پاک آئین افزود: بیش از ۵ هزار و ۳۰۲ تماس در تعطیلات نوروز با سامانه ۱۹۰ گرفته شده که ۹ درصد شکایت بوده و در این بین بیشترین تماس‌ها مربوط به آلودگی مواد غذایی […]

بیشترین شکایت های مردمی از آلودگی غذایی

به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، پدرام پاک آئین افزود: بیش از ۵ هزار و ۳۰۲ تماس در تعطیلات نوروز با سامانه ۱۹۰ گرفته شده که ۹ درصد شکایت بوده و در این بین بیشترین تماس‌ها مربوط به آلودگی مواد غذایی بوده است.
وی ادامه داد: ۲۷ هزار پزشک متخصص و ۴ هزار پزشک فوق تخصص در هزار و ۴۳ بیمارستان دولتی و دانشگاهی در تعطیلات نوروزی فعالیت کردند و معادل همین تعداد در بخش خصوصی نیز فعالیت داشتند.
پاک آئین افزود :۱۷۵ هزار عمل جراحی در تعطیلات نوروز در بیمارستان‌های دولتی انجام شد که ۵۹ هزار عمل جراحی، اورژانسی بوده است.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: ۷۰۰ بیمارستان دانشگاهی با ۱۰۸ هزار تخت در بخش دولتی فعال بوده و همچنین ۳ هزار و ۳۴۵ پایگاه اورژانس ۱۱۵ فعالیت داشته است. امیدوارم خبر  بیشترین شکایت های مردمی از آلودگی غذایی براتون مفید بوده باشه