بیست و هشتمین جشنواره رازی سوم بهمن ماه برگزار می شود به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  بیست و هشتمین جشنواره رازی سوم بهمن ماه برگزار می شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از وزارت بهداشت، دکتر مجید رمضانی با اعلام این خبر افزود: بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم […]

بیست و هشتمین جشنواره رازی سوم بهمن ماه برگزار می شود

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  بیست و هشتمین جشنواره رازی سوم بهمن ماه برگزار می شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از وزارت بهداشت، دکتر مجید رمضانی با اعلام این خبر افزود: بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی ۳ بهمن ۱۴۰۱ مصادف با ولادت با سعادت امام محمد باقر(ع) با حضور وزیر بهداشت، دولتمردان و برگزیدگان، برگزار می شود.
وی اظهار داشت: بر اساس معیارها و امتیازات، برگزیدگان در حوزه های نوآوری، اختراعات، فناوری و شرکت های برتر دانش بنیان، مورد تقدیر قرار می گیرند.
رمضانی با بیان اینکه در جشنواره رازی از پژوهشگران برتر جوان نیز تقدیر می شود، افزود: افراد جوان با نگاه ویژه مورد ارزشیابی و تقدیر قرار می گیرند تا انگیزه های کار برای جوانان، افزایش یابد.
دبیر هیات اجرایی بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی خاطرنشان کرد: در ۲۷ دوره گذشته این جشنواره، ۶۴۳ برگزیده حقیقی و ۳۳۲ برگزیده حقیقی، معرفی شده اند و جلسات هماهنگی جشنواره امسال نیز برگزار شده و ادامه خواهد داشت. امیدوارم براتون خبر   بیست و هشتمین جشنواره رازی سوم بهمن ماه برگزار می شود براتون مفید بوده باشه

 
2022-09-13 17:09:38