«بوسه بر باد» به تدوین رسید/ قصه فداکاری‌های پدر و مادر به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «بوسه بر باد» به تدوین رسید/ قصه فداکاری‌های پدر و مادر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «بوسه بر باد» به کارگردانی حمید مقدس با پایان فیلمبرداری در کلاردشت […]

«بوسه بر باد» به تدوین رسید/ قصه فداکاری‌های پدر و مادر

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «بوسه بر باد» به تدوین رسید/ قصه فداکاری‌های پدر و مادر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «بوسه بر باد» به کارگردانی حمید مقدس با پایان فیلمبرداری در کلاردشت به مرحله تدوین رسید.
حمید مقدس درباره این فیلم گفت: این فیلم روایت‌گر قصه پدری فداکار است که نظاره‌گر زندگی فرزندان خود در مواجهه با کشمکش بین سنت و مدرنیته است.
وی در ادامه به مشکلات فیلمسازی اشاره و عنوان کرد: مشکل همیشگی فیلمسازان جوان جذب سرمایه برای ساخت فیلم کوتاه است که امیدوارم راه حل مناسب توسط مسئولان مربوطه اتخاذ شود. متاسفانه برخی افراد سینمای دولتی را به نام خود زده‌اند، قلعه‌ای شکل داده‌اند که نمی‌شود به حد و مرز آنها نزدیک شد. از سوی دیگر نظام سرمایه داری بخش دیگری از سینما را تسخیر کرده است. امیدوارم جریان سوم سینمای ایران به‌زودی شکل بگیرد.
مقدس در ادامه درباره ساخت «بوسه بر باد» مطرح کرد: از اوایل تیر ماه ۱۴۰۲ تمرین در پلاتوهای تهران را شروع کردیم و این امر تا پایان مرداد ماه ۱۴۰۲ ادامه داشت. در هفته اول شهریور ماه ۱۴۰۲ فیلمبرداری در شهر کلاردشت استان مازندران به اتمام رسید و درحال حاضر این فیلم در مرحله تدوین است‌.
این کارگردان درباره هدف از ساخت این فیلم بیان کرد: هدفم از ساخت «بوسه بر باد» ارج نهادن به جایگاه پدران و مادرانی است که بدون هیچ توقع و منتی خودشان را فدای فرزندانشان می‌کنند. متاسفانه در این برهه از زمان این نگاه وجود دارد که پدر مقصر تمام مشکلات است و این موضوع در بین آثار فیلمسازان باب شده است این را هم باید بگویم که رایزنی‌هایی کرده‌ایم تا فیلم بلند «بوسه بر باد» را هم بسازیم.
در این فیلم به ترتیب محمدعلی کیوان، فریبا منصوری، سمیه ریاحی، علیرضا عباسی، ماندانا سهرابی، فاطمه سادات پوراسدی و پیام احمدی کاشانی به ایفای نقش پرداختند.
عوامل فیلم کوتاه «بوسه بر باد» عبارتند از کارگردان: حمید مقدس، تهیه کننده: محمدعلی کیوان، نویسنده: محمدعلی کیوان، مدیر تولید: هانی جمالی، مدیر روابط عمومی: پیام احمدی کاشانی، مجری طرح: موسسه ندای رهام، مشاور کارگردان: سجاد مطلبی، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز: امیرحسین عیوضی، منشی صحنه: مهتاب تکبیری، عکاس: مریم نظام آبادی، مدیر فیلمبرداری: پارسا اسماعیل پور، فیلمبردار: محمدرضا سمیعی، مدیر صدابرداری: محمدحسین شوشتری، موسیقی: میلاد پور اسدی، طراح گریم: ندا پورمند، مجری گریم: نیوشا عنایتی، طراح نور: محمدرضا سمیعی و پارسا اسماعیل پور، طراح صحنه و لباس: حمید مقدس، مدیر پشتیبانی و تدارکات: فاطمه سادات پوراسدی. امیدوارم براتون خبر   «بوسه بر باد» به تدوین رسید/ قصه فداکاری‌های پدر و مادر براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-11 13:55:51