بهزاد عمرانی برای «ژولیت‌ و شاه» خواند/ خوانندگی ناصرالدین‌شاه! به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بهزاد عمرانی برای «ژولیت‌ و شاه» خواند/ خوانندگی ناصرالدین‌شاه!  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی پروژه، «ژولیت و شاه» انیمیشنی در ژانر کمدی-رمانتیک و موزیکال است که به وقایع تاریخی شکل‌گیری تئاتر غربی در ایران […]

بهزاد عمرانی برای «ژولیت‌ و شاه» خواند/ خوانندگی ناصرالدین‌شاه!

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بهزاد عمرانی برای «ژولیت‌ و شاه» خواند/ خوانندگی ناصرالدین‌شاه!  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی پروژه، «ژولیت و شاه» انیمیشنی در ژانر کمدی-رمانتیک و موزیکال است که به وقایع تاریخی شکل‌گیری تئاتر غربی در ایران می‌پردازد. بهزاد عمرانی، خواننده اصلی گروه «بمرانی» یکی از ترانه‌های متن این انیمیشن سینمایی موزیکال را خواند و به جمع خوانندگان «ژولیت و شاه» پیوست.
بهزاد عمرانی به جای شخصیت ناصرالدین شاه قاجار در این اثر می‌خواند.
بهنام جلیلیان آهنگسازی و میثم یوسفی ترانه‌سرایی این انیمیشن سینمایی را بر عهده دارند.
در خلاصه داستان انیمیشن سینمایی «ژولیت و شاه» به تهیه‌کنندگی آرمان رهگذر آمده است که: «جولی بازیگر جویای نام ولی تازه‌کار تئاتر، توسط ناصرالدین‌شاه به ایران دعوت می‌شود تا نقش ژولیت را در نمایشی بازی کند. غافل از آنکه شاه نقشه دیگری برای او دارد.»
ژینوس پدرام بعد از انیمیشن «آخرین داستان» برای دومین بار با استودیو هورخش در تدوین این پروژه همکاری می‌کند. امین قاضی، مدیر دوبلاژ این انیمیشن سینمایی است و سام استودیو، ضبط صدای صداپیشگان انیمیشن سینمایی «ژولیت و شاه» را انجام می‌دهد.
این انیمیشن سینمایی برای نخستین‌بار به بهانه حضور اشکان رهگذر به‌ عنوان داور جایزه «ساتوشی کن» در جشنواره بین‌المللی فانتازیا ۲۰۲۱ معرفی شد.
پیش‌بینی می‌شود انیمیشن سینمایی «ژولیت و شاه» در اواخر سال ۱۴۰۱ آماده اکران شود. امیدوارم براتون خبر   بهزاد عمرانی برای «ژولیت‌ و شاه» خواند/ خوانندگی ناصرالدین‌شاه! براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-16 14:13:46