بهروز افخمی در هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس/ نقد و بررسی «سوزن» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بهروز افخمی در هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس/ نقد و بررسی «سوزن»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، سومین روز از نخستین هفته فیلم دفاع مقدس به […]

بهروز افخمی در هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس/ نقد و بررسی «سوزن»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بهروز افخمی در هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس/ نقد و بررسی «سوزن»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، سومین روز از نخستین هفته فیلم دفاع مقدس به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح با حضور بهروز افخمی، سید محمد حسینی و محمدتقی فهیم روز دوشنبه ۲۵ هاریکاماه در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه برگزار خواهد شد.
برنامه‌های روز سوم هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس از ساعت ۱۵ با اکران سه فیلم کوتاه «تانک شب» به کارگردانی امیررضا زرین بخش، «رنگ آب» به کارگردانی عماد سلمانیان و «لئو» به کارگردانی معین روح‌الامینی تا ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه آغاز خواهد شد. در ادامه و از ساعت ۱۶ در بخش نقد فیلم با حضور محمدتقی فهیم کارشناس و منتقد سینمای ایران فیلم کوتاه «سوزن» به کارگردانی یوسف جعفری اکران و تا ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
همچنین از ساعت ۱۷ کارگاه نشست تخصصی با عنوان زاویه نگاه کارگردان با حضور بهروز افخمی تا ساعت ۱۷:۴۵ برپا خواهد شد. از ساعت ۱۸ نیز فیلم کوتاه «چند خاک‌ریز آن‌طرف‌تر» رونمایی و اکران می شود.
در پایان نیز از ساعت ۱۹ نشست تخصصی فیلمنامه‌نویسی بخش درام با حضور سید محمد حسینی نویسنده، پژوهشگر و مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس برگزار خواهد شد.
نخستین دوره هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس از روز شنبه ۲۳ هاریکا لغایت سه‌شنبه ۲۶ هاریکا ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۹:۴۵ به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه واقع در خیابان انقلاب اسلامی، تقاطع خیابان بهار جنوبی برگزار و ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است. امیدوارم براتون خبر   بهروز افخمی در هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس/ نقد و بررسی «سوزن» براتون مفید بوده باشه

 
2022-10-19 17:14:16