بهرام رادان راوی اسرار درون مغز شد/ رونمایی از تیزر به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بهرام رادان راوی اسرار درون مغز شد/ رونمایی از تیزر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، با افزایش تعداد سانس و سالن‌های «کاپیتان من» به کارگردانی سیاوش صفاریان‌پور در تهران و شهرهای […]

بهرام رادان راوی اسرار درون مغز شد/ رونمایی از تیزر

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بهرام رادان راوی اسرار درون مغز شد/ رونمایی از تیزر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، با افزایش تعداد سانس و سالن‌های «کاپیتان من» به کارگردانی سیاوش صفاریان‌پور در تهران و شهرهای دیگر جدیدترین تیزر این مستند سینمایی منتشر شد.
مستند سینمایی «کاپیتان من» به تهیه کنندگی بهرام رادان، از هفته گذشته در تهران و از امروز در سینماهای شهرهای دیگر کشور و در گروه «هنر و تجربه» به نمایش درآمده است.
به جز سینماهای تهران، این اثر از امروز در شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، ارومیه، همدان، قم، سنندج، کرمانشاه، تبریز، گرگان و کرمان به نمایش درخواهد آمد.
در این مستند، بهرام رادان به عنوان راوی سفری اسرارآمیز به درون مغز انسان دارد و چالش‌های هیجان انگیزی را پشت سر می‌گذارد. امیدوارم براتون خبر   بهرام رادان راوی اسرار درون مغز شد/ رونمایی از تیزر براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-09 17:56:19