بنیاد ملی نخبگان دغدغه مسکن نخبگان را رفع می کند به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  بنیاد ملی نخبگان دغدغه مسکن نخبگان را رفع می کند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از بنیاد ملی نخبگان، ناصر باقری مقدم قائم مقام بنیاد ملی نخبگان مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری برای تامین مسکن نخبگان […]

بنیاد ملی نخبگان دغدغه مسکن نخبگان را رفع می کند

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  بنیاد ملی نخبگان دغدغه مسکن نخبگان را رفع می کند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از بنیاد ملی نخبگان، ناصر باقری مقدم قائم مقام بنیاد ملی نخبگان مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری برای تامین مسکن نخبگان دانشگاه شریف گفت: با توجه به ماموریت ذاتی که بنیاد ملی نخبگان برای حمایت، پشتییانی و توانمندسازی نخبگان دارد، از تمامی ظرفیت‌ها برای رفع این دغدغه مهم نخبگان بهره می‌بریم.
باقری مقدم ادامه داد: بخش قابل توجهی از این نخبگان از دانشگاه صنعتی شریف هستند و انعقاد این تفاهم نامه کمک می کند تا به رفع یکی از اصلی ترین دغدغه های این قشر، جامعه عمل پوشانده شود.
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان ابراز امیدواری کرد: با عزمی که در بنیاد ملی نخبگان و شهرداری تهران وجود دارد این نیاز به حق و مهم نخبگان نه تنها در دانشگاه شریف بلکه در تمامی دانشگاه های کشور برطرف شود.
رسول جلیلی رئیس دانشگاه صنعتی شریف نیز با بیان این که وعده تامین مسکن نخبگان در مسیر تحقق قرار گرفته است، ادامه داد: پیش از این قول‌هایی داده شده بود اما تا مرحله عمل فاصله داشت. امروز اما اشتیاق و انگیزه شهرداری تهران و بنیاد ملی نخبگان این عزم را در ما نیز جزم کرد تا به نیاز نخبگانی که امروز به عنوان دانشجو وارد دانشگاه می‌شوند و طی چند سال آینده به عضویت هیئت علمی دانشگاه در می‌آیند، پاسخ داده شود.
وی افزود: امیدواریم که این مراسم را در دو سال آینده در ساختمان های احداث شده برای نخبگان جشن بگیریم. امیدوارم براتون خبر   بنیاد ملی نخبگان دغدغه مسکن نخبگان را رفع می کند براتون مفید بوده باشه

 
2022-11-22 04:06:04