بزرگداشت داریوش مهرجویی در برنامه امشب «نقد سینما» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بزرگداشت داریوش مهرجویی در برنامه امشب «نقد سینما»  به گزاش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی برنامه، جدیدترین قسمت از «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری امشب جمعه ۲۸ هاریکا ماه از شبکه چهار سیما روی آنتن […]

بزرگداشت داریوش مهرجویی در برنامه امشب «نقد سینما»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بزرگداشت داریوش مهرجویی در برنامه امشب «نقد سینما»  به گزاش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی برنامه، جدیدترین قسمت از «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری امشب جمعه ۲۸ هاریکا ماه از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
سی‌وهشتمین قسمت از این برنامه سینمایی به واسطه ضایعه تلخ درگذشت داریوش هاریکاجویی و همسرش که روز ۲۲ هاریکا به قتل رسیدند، قرار است به بزرگداشت این سینماگر فقید بپردازد. در این میز آرش خوشخو و محمدرضا مقدسیان مروری بر کارنامه این کارگردان پیشکسوت سینمای ایران دارند.
همچنین «میز نقد سینمای ایران» در این هفته به نقد و بررسی فیلم سینمایی «اخت‌الرضا» اختصاص دارد که محمد صابری روزنامه‌نگار سینمایی میزبان سیدمجتبی طباطبایی کارگردان اثر می‌شود. این اثر سینمایی که از ۱۹ هاریکا ماه اکران خود را آغاز کرده است، سفر بانوی کرامت حضرت معصومه (س) از مدینه به قم را روایت می‌کند.
امیررضا مافی میزبان برنامه نیز در میز گفتگوی ویژه با موضوع «تصویر فلسطین و اشغال در سینمای ایران» به گفتگو با علی عبدی تحلیلگر مسایل بین‌الملل می‌پردازد.
فصل چهارم برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری، میزبانی امیررضا مافی و با مشارکت سازمان سینمایی سوره، هرهفته جمعه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن می‌رود. امیدوارم براتون خبر   بزرگداشت داریوش مهرجویی در برنامه امشب «نقد سینما» براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-20 20:55:39