«برگشت‌ناپذیر» بهترین انیمیشن جشنواره «فرشته تابناک» روسیه شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «برگشت‌ناپذیر» بهترین انیمیشن جشنواره «فرشته تابناک» روسیه شد  به گزارش خبرنگار هاریکا، جشنواره بین‌المللی «فرشته تابناک» روسیه رویدادی است که با تمرکز ویژه بر مخاطبان خانوادگی به‌ویژه کودکان و نوجوانان، در شهر مسکو برگزار می‌شود. در نوزدهمین دوره […]

«برگشت‌ناپذیر» بهترین انیمیشن جشنواره «فرشته تابناک» روسیه شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «برگشت‌ناپذیر» بهترین انیمیشن جشنواره «فرشته تابناک» روسیه شد  به گزارش خبرنگار هاریکا، جشنواره بین‌المللی «فرشته تابناک» روسیه رویدادی است که با تمرکز ویژه بر مخاطبان خانوادگی به‌ویژه کودکان و نوجوانان، در شهر مسکو برگزار می‌شود.
در نوزدهمین دوره برگزاری این جشنواره که بیش از ۱۳۰ فیلم از حدود ۲۰ کشور دنیا حضور داشتند، انیمیشن «برگشت‌ناپذیر» به کارگردانی شیدا کاشی از ایران به‌عنوان بهترین انیمیشن انتخاب شد.
«برگشت‌ناپذیر» در مدت زمان ۸ دقیقه و با تکنیک دوبعدی ساخته شده و از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در سال ۱۴۰۰ است.
در خلاصه داستان این اثر آمده است: «کشوری، سال‌ها پیش در جنگ شکست خورده و اشغال شده است. اشغالگران همه چیز را از جمله زبان، نشانه‌ها، یادگارها و… از بین برده‌اند. در این میان تنها یک بازمانده از مردم پیشین آن کشور باقی مانده؛ کسی که ۳۷ سال برای بازیافتن از دست رفته‌ها جنگیده است و حالا در این جنگ احساس شکست می‌کند…»
سایر عوامل این انیمیشن عبارتند از طراح استوری برد: شهریار بیرانوند، طراح بک‌گراند: مرضیه عرفان منش، موسیقی: حمید پاکدل، صداگذاری: حمید پاکدل، پوریا رحیمیان، نوازنده: پویان زادمجید، انیمیت: رشید عابدین، امین نرمیسا، حامد شاملو، فرگل قدیمی، علی جاوید، شهریار بیرانوند و طراح کاراکتر: ابوالفضل برومندی. امیدوارم براتون خبر   «برگشت‌ناپذیر» بهترین انیمیشن جشنواره «فرشته تابناک» روسیه شد براتون مفید بوده باشه

 
2022-12-03 09:11:39