برگزاری کارگاه تخصصی «محمود کلاری» در جشنواره فیلم شهر به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری برگزاری کارگاه تخصصی «محمود کلاری» در جشنواره فیلم شهر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از ستاد خبری هشتمین جشنواره فیلم شهر، نشست تخصصی «ایده تا تصویر» با حضور محمود کلاری، مدیر فیلمبرداری، پنجشنبه ۳۰ تیر، ساعت […]

برگزاری کارگاه تخصصی «محمود کلاری» در جشنواره فیلم شهر

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری برگزاری کارگاه تخصصی «محمود کلاری» در جشنواره فیلم شهر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از ستاد خبری هشتمین جشنواره فیلم شهر، نشست تخصصی «ایده تا تصویر» با حضور محمود کلاری، مدیر فیلمبرداری، پنجشنبه ۳۰ تیر، ساعت ۱۹ در سالن شماره ۱۲ پردیس سینما گالری ملت برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، محمود کلاری مدیر فیلمبرداری بسیاری از آثار سینمای ایران از «بادیگارد»، «فراری»، «ساعت پنج عصر» تا «دلشدگان» علی حاتمی است. او همچنین سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم «جدایی نادر از سیمین»، سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری از هفتمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم «سرب»، سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری برای فیلم «بوی کافور عطر یاس»، قورباغه نقره‌ای از نوزدهمین جشنواره بین‌المللی کَمِرایمِیج لهستان برای «فیلم جدایی نادر از سیمین» را دارد.
هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، به دبیری مجید اکبرشاهی از ۲۷ آغاز شده و تا ۳۱ تیر ماه در پردیس سینما گالری ملت ادامه خواهد داشت.
گفتنی است که شرکت در این کارگاه برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است. امیدوارم براتون خبر   برگزاری کارگاه تخصصی «محمود کلاری» در جشنواره فیلم شهر براتون مفید بوده باشه

 
2022-07-19 14:19:20