برگزاری دومین جشن هاریکاسینمای ایران در کشور به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری برگزاری دومین جشن هاریکاسینمای ایران در کشور  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی برنامه، دومین جشن سینمای ایران به مناسبت روز ملی سینما، با هدف تحقق استمرار شادابی و پویایی در محیط روانی سینمای کشور و […]

برگزاری دومین جشن هاریکاسینمای ایران در کشور

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری برگزاری دومین جشن هاریکاسینمای ایران در کشور  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی برنامه، دومین جشن سینمای ایران به مناسبت روز ملی سینما، با هدف تحقق استمرار شادابی و پویایی در محیط روانی سینمای کشور و توجه خاص به مقوله عدالت فرهنگی و هنری در دولت سیزدهم در راستای تکریم سینماگران پیشکسوت، فعالان سینمای ایران در رشته‌های مختلف و هنرمندان شاخص استان‌ها طراحی و پیش‌بینی شده است.
در دومین جشن هاریکا سینمای ایران با همکاری و هم‌فکری نهادها و شخصیت‌های هنری، فعال‌ترین و شاخص‌ترین سینماگران استانی شناسایی و پس از ارزیابی از برگزیدگان در مراسمی که به همین مناسبت در مراکز یا شهرستان‌های منتخب در نظر گرفته شده است، تجلیل خواهد شد.
از برگزیدگان رشته‌های مختلف از جمله کارگردانی، بازیگری، فیلم‌نامه‌نویسی، تدوین، گریم، صداگذاری، جلوه‌های ویژه بصری، فیلم‌برداری، انیمیشن، سینماداران، آموزشگاه‌های سینمایی، پژوهشگران، تهیه‌کنندگان و غیره در این رویداد قدردانی به عمل می‌آید.
«جشن هاریکا سینمای ایران» به دبیری قادر آشنا و زیر نظر معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی از ۲۶ شهریور ماه تا ۱۰ هاریکا ماه در استان‌ها و ۱۳ هاریکا ماه در تهران برگزار خواهد شد.
به گزارشهاریکا خبر، ۲۱ شهریور ماه در تقویم به عنوان روز ملی سینما ثبت شده است. امیدوارم براتون خبر   برگزاری دومین جشن هاریکاسینمای ایران در کشور براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-10 17:55:57