برنامه بنیاد ملی نخبگان برای افزایش اثرگذاری نخبگان در جامعه به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  برنامه بنیاد ملی نخبگان برای افزایش اثرگذاری نخبگان در جامعه  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از بنیاد ملی نخبگان؛ نشست امضای تفاهم‌نامۀ همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان با حضور جمعی از مسئولان […]

برنامه بنیاد ملی نخبگان برای افزایش اثرگذاری نخبگان در جامعه

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  برنامه بنیاد ملی نخبگان برای افزایش اثرگذاری نخبگان در جامعه  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از بنیاد ملی نخبگان؛ نشست امضای تفاهم‌نامۀ همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان با حضور جمعی از مسئولان دو نهاد، در محل بنیاد ملی نخبگان برگزار شد.
در این نشست، ناصر باقری مقدم؛ قائم مقام بنیاد ملی نخبگان نیز با بیان اینکه در رویکردهای اخیر، بنیاد ملی نخبگان تمام امکانات خود را برای حضور نخبگان در حل مسائل کشور به کار گرفته است، گفت: این بنیاد تلاش دارد از این راه اثرگذاری نخبگان در جامعه را حداکثری کند.
وی افزود: در دیدارهای اخیر نخبگان با رهبری نیز همواره ایشان به حل مسائل کشور توسط نخبگان تاکید داشتند. این انتظار به خوبی نشان می‌دهد که کشور در روند شناسایی و توانمندسازی نخبگان عملکرد مطلوبی داشته است.
باقری مقدم با بیان اینکه ارتش فعالیت های علمی و فناوری بسیاری دارد، ادامه داد: دستاوردهای فناورانه ارتش به دلیل حضور فعال نخبگان ارتشی در حوزه‌های علمی و فناوری است. با توجه به ظرفیت‌های موجود در ارتش می توان اذعان کرد که این نهاد فضایی مناسب برای فعالیت و اثرگذاری نخبگان است.
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان اظهار داشت: بنیاد ملی نخبگان نه تنها در حوزه‌های مهندسی، بلکه در حوزه های دیگر مانند علوم انسانی، هنر و علوم اجتماعی، مدیریت، حکمرانی و کارآفرین نیز فعالیت‌های خود را آغاز کرده است تا اثرگذاری نخبگان در جامعه بیشینه و بهینه باشد. امضای این تفاهم‌نامه نیز با همین هدف و به منظور گسترش زمینه همکاری و تعامل ارتش صورت می‌گیرد. امیدوارم براتون خبر   برنامه بنیاد ملی نخبگان برای افزایش اثرگذاری نخبگان در جامعه براتون مفید بوده باشه

 
2023-02-24 07:57:56