«برزخی‌ها» و «جان اف کندی» به «نقد سینما» می‌آیند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «برزخی‌ها» و «جان اف کندی» به «نقد سینما» می‌آیند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، جدیدترین قسمت برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری که امشب ۲۶ خرداد ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن […]

«برزخی‌ها» و «جان اف کندی» به «نقد سینما» می‌آیند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «برزخی‌ها» و «جان اف کندی» به «نقد سینما» می‌آیند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، جدیدترین قسمت برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری که امشب ۲۶ خرداد ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود، قرارست در گفتگو با سعید الهی تحلیلگر فرهنگ و سینما به موضوع «موانع واکاوی مسایل تاریخی در سینما» بپردازد.
همچنین و باتوجه به موضوع برنامه، مستند «برزخی‌ها» سوژه «میز نقد سینمای ایران» است. در این بخش عارف افشار کارگردان اثر و محمد صابری روزنامه‌نگار سینمایی درباره این مستند که حواشی و اتفاقات اولین فیلم توقیفی سینمای ایران را بررسی می‌کند، صحبت می‌کنند.
«میز نقد سینمای جهان» نیز در این هفته به سراغ مستند «جان اف کندی» به کارگردانی الیور استون که درباره پرونده‌های طبقه‌بندی‌ شده مربوط به ترور رئیس جمهور آمریکا، جان اف کندی است، رفته و مهمانان این بخش حامد شکیبانیا و محمدرضا مقدسیان هستند.
فصل چهارم برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری، میزبانی امیررضا مافی و به همت سازمان سینمایی سوره هرهفته جمعه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن می‌رود. امیدوارم براتون خبر   «برزخی‌ها» و «جان اف کندی» به «نقد سینما» می‌آیند براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-16 17:55:56