برخورد جدی با آموزشگاه‌های آزاد سینمایی فاقد مجوز/ آگاه باشید! به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری برخورد جدی با آموزشگاه‌های آزاد سینمایی فاقد مجوز/ آگاه باشید!  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، جعفر انصاری‌فر مدیر کل مطالعات و دانش سینمایی سازمان سینمایی درباره سیاست‌ها و خط مشی‌های […]

برخورد جدی با آموزشگاه‌های آزاد سینمایی فاقد مجوز/ آگاه باشید!

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری برخورد جدی با آموزشگاه‌های آزاد سینمایی فاقد مجوز/ آگاه باشید!  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، جعفر انصاری‌فر مدیر کل مطالعات و دانش سینمایی سازمان سینمایی درباره سیاست‌ها و خط مشی‌های جدید سازمان در آموزشگاه‌های آزاد سینمایی گفت: یکی از مهمترین آسیب‌های موجود فعالیت آموزشگاه‌های سینمایی بدون مجوز وزارت ارشاد در سطح تهران و استان‌هاست که با هماهنگی‌های صورت گرفته با نهادهای نظارتی و مرجع انتظامی، در صورت شناسایی هر یک از این واحدها اقدام سریع برای معرفی به اداره اماکن ناجا صورت گرفته و طبق قانون با متخلفان برخورد می‌شود.
انصاری‌فر اظهار کرد: در حال حاضر بیشترین شکایت‌های مربوط به آموزشگاه‌های فاقد مجوز است که با همکاری مردمی فرصت تخلف از آنها گرفته خواهد شد. این در حالی است که خانواده‌ها و علاقمندان به آموزش‌های سینمایی نیز باید قبل از هر اقدامی از طریق سایت سازمان سینمایی نسبت به اخذ مجوز این آموزشگاه‌ها اطمینان حاصل کرده و در صورت عدم وجود مجوز، گزارش لازم را به نیروی انتظامی یا سازمان ارائه دهند.
مدیر کل مطالعات و دانش سینمایی سازمان سینمایی کشور عنوان کرد: اقدامات نظارتی از آموزشگاه‌های دارای مجوز به صورت مستمر در این معاونت انجام می‌شود و در صورت وصول شکایت به حراست یا دفتر مطالعات بررسی و برخورد سریع با تخلف انجام می‌شود.
وی در پایان اظهار کرد: صدور کارت صلاحیت تدریس استادان و مربیان آموزشگاه و رتبه بندی آموزشگاه‌های آزاد سینمایی و استانداردسازی سرفصل دروس دوره‌های سینمایی، در دستور کار است که بعد از تصویب اعلام و اجرا خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   برخورد جدی با آموزشگاه‌های آزاد سینمایی فاقد مجوز/ آگاه باشید! براتون مفید بوده باشه

 
2022-07-11 14:11:12